Instagram En Çok Takip Edilenler Kimler?

Instagram En Çok Takip Edilenler Kimler?

Instagram ışık hızı ile büyümeye devam ederken, bir yandan da paylaşım çılgınlığı artıyor. Artık insanlar daha fazla takipçi kazanmak için çok fazla ilgi çekici içerikler üretiyorlar. Bazı insanlar paylaştıkları fotoğraflardan, bazıları ise ünlü olduklarından takip ediliyor. Kim ne sebepten takip edilirse edilsin ortada kızışan bir yarış var. Bu yazımızda Instagram en çok takip edilenler listemizi oluşturacağız.

Instagram En Çok Takip Edilenler

Instagram’da en çok takip edilenler konusunda ilk 10 ilk 50 ilk 100 ve hatta ilk 1000 için bile liste oluşturulabilir. Fakat biz ilk 3 kişi hakkında bilgi verilerek gerçek manada en çok takip edilenlerden bahsetmiş olacağız.

1. Selena Gomez

137 milyon takipçi ile Instagram’ın en çok takip edilen kullanıcısı Selena Gomez, ara sıra Instagram kullanmayı bıraksa da en sağdık takipçi kitlesi kendisine ait. Bu nedenle Instagram en çok takip edilenler listemizde ilk sırada. Ünlü şarkıcı takipçileriyle günlük yaşantısını, yediklerini, yaptığı işleri paylaşıyor.

2. Cristiano Ronaldo

Instagram’da en çok takipçisi olan erkek futbolcu Cristiano Ronaldo. Instagram’da paylaşım yapmayı seven ünlü futbolcu, hesabında günlük olarak hemen hemen her yaptığı şeyi paylaşıyor. Saha dışında ikizleriyle beraber paylaştığı fotoğraflar son zamanlarda çok beğeniliyor. Bu paylaşım merakı onu 6. sıradan 2.sıraya kadar yükseltti ve 127 milyon takipçisi ile Instagram en çok takip edilenler listemize soktu.

3. Arianna Grande

İngiltere’nin Manchester şehrinde konser verdiği sırada patlayan bombayla büyük bir şok yaşadı. Buna rağmen Instagram en çok takip edilenler sıralamasında 3.sıradaki yerini koruyor. Grande’nin paylaşımları genelde, tatil ve arkadaşları ile çektiği selfielerden oluşuyor.

Bu yazımızda sizlere Instagram en çok takip edilen hesapların listesini yaptık. Tabi önümüzdeki günlerde bu listedeki isimler değişim gösterebilir. Instagram’ın her geçen gün kullanıcısı artmasıyla popüler kişilerinde sayısı artıyor. Kim bilir belki bir gün bu listede sizin adınız olur.

Instagram en çok takip edilenler kimler konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.