Instagram Gizli Hayranlar Nasıl Bulunur?

Instagram Gizli Hayranlar Nasıl Bulunur?

Instagram artık hayatımızın bir parçası, çok sık kullandığımız bu uygulama ile arkadaşlarımızı takip edebiliyoruz. Ne yaptıkları, yedikleri, içtikleri, nerelerde gezdikleri bu uygulamada hepsi paylaşılıyor. Merak duygumuzun önüne geçememekle birlikte, bizlerde paylaşımlarda bulunup bu grubun içine dâhil olmak istiyoruz. Son zamanlarda merak duygumuzun artmasıyla Instagram da profilimize kimler bakmış, Instagram gizli hayranlar kimler büyük bir merak konusu. Bu konuda son zamanlarda birçok site meydana çıkmış durumda. Bizlere Instagram gizli hayranlar özelliğini vaat ediyorlar. Biz bu siteleri sizler için araştırdık, gerçekten böyle bir şey mümkün mü, güvenlimi? Bu yazımızda açıklayacağız.

Instagram Gizli Hayranlar Nasıl kullanılır?

Hepimiz Instagram gizli hayranlar özelliğini kullanmak isteriz. Profilimize kimlerin baktığını görmek hepimizin hoşuna gider. İnternette son zamanlarda bu tür siteler ve uygulamalar mantar gibi çoğalmış durumda. Bu sitelere giriş yaparak, bazılarında kullanıcı adı ve şifre ile bazılarında sadece uygulama izni ile profilinize kimlerin baktığını görebiliyorsunuz. Ancak kesin olarak belirtmeliyiz ki böyle bir şey mümkün değil. Çoğu site vaat ettikleri Instagram gizli hayranlar özelliğini yerine bile getirmiyorken, birçoğunun gösterdiği verilerde yalan yanlış bilgilerle dolu. Üzülerek söylemememiz gerekir ki Instagram böyle bir uygulamaya zaten izin vermez. Kullanıcı gizliliği politikası kapsamında böyle bir özelliğin var olması mümkün değil. Bu sitelere girerek kendi bilgilerinizi tehlikeye atmayın.

Gizli Hayranlar Güvenlik Sorunları

Bu tarz uygulamaları kullanarak bilgi güvenliğinizi tehdit etmiş oluyorsunuz. Bu uygulamalar kişisel bilgilerinizi çalabilir ya da daha kötüsü önceden yapmış olduğunuz Instagram üzerinden alımlarda kullandığınız kart bilgilerinize erişebilirler.

Instagram Gizli Hayranlar Uygulamaları Nasıl Kaldırılır?

Eğer bu uygulamalardan birine giriş yaptıysanız, Uygulamaları Yönet butonuna tıklayıp tanımadığınız uygulamaları “Erişimi İptal Et” seçeneğini ile kaldırabilirsiniz.

Instagram gizli hayranlar nasıl bulunur konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

2 yorum

 1. Rıza
  Rıza

  Snapchat profiline kimlerin girdiğini görmek mümkün mü?
  Profilime kimler bakmış? Snapchat profilimde kimler dolaşmış?

 2. Serdar
  Serdar

  Beni neden takip ediyolar