Instagram Hesap Gizliliği Kaldırma Nasıl Yapılır?

Instagram Hesap Gizliliği Kaldırma Nasıl Yapılır?

Instagram hesap gizliliği kaldırma işlemi yaparak paylaştığınız fotoğrafların, videoların ve hikâyelerin herkes tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz. Anılarınızı yalnızca yakınlarınızın görmesini istemiyorsanız, herkes tarafından takip edilen biri olmak istiyorsanız hesabınızı açık hale getirmelisiniz. Bugünkü yazımızda Instagram hesap gizliliği kaldırma nasıl yapılır konusunu işleyeceğiz. Vakit kaybetmeden konumuza geçelim.

Android Cihazlarda Instagram Hesap Gizliliği Kaldırma

Android işletim sistemine sahip cihazlarda Instagram hesabınızı açık hale getirmek istiyorsanız öncelikle profil simgesine tıklayarak kişisel ayarlarınıza gitmelisiniz. Burada bulunan profili düzenle butonuna dokunmalı ve “Gizliliği Kaldır” seçeneğine tıklamalısınız. Bu işlemden sonra hesap gizliliğiniz kaldırılmış olacak.

IOS Cihazlarda Instagram Hesap Gizliliği Kaldırma

IOS işletim sistemine sahip cihazlarda Instagram hesabınızı açık hale getirmek istiyorsanız öncelikle “Fotoğraf makinesi” simgesine dokunun ve profilinize giriş yapın. Burada bulunan profili düzenle butonuna dokunmalı ve “Profil Gizliliğini Kaldır” seçeneğine tıklamalısınız. Bu işlemden sonra hesap gizliliğiniz kaldırılmış olacak.

Instagram Hesap Gizliliği Kaldırılınca Ne Olur?

Hesabınızı açık hale getirdikten sonra profiliniz ve paylaşımlarınız herkes tarafından görülebilir. Hesabınızı takip etmek isteyenler herhangi bir onaya gerek kalmadan takip edebilir. Instagram’da popüler hale gelmek isteyenlerin hesaplarının açık olması faydalarına olacaktır.

Instagram Hesabını Açık Hale Getirmenin Faydaları Nelerdir?

Instagram hesabını açık hale getirmenin en büyük artısı gönderilerinizin herkes tarafından görülmesi ve isteyen kişinin hesabınızı takip edebilmesidir. Bu sayede gönderilerinizi daha çok kişi beğenecek ve daha çok yorum da alabileceksiniz. Kullanıcılar hesabınızda ne kadar çok zaman geçirirse o kadar popüler bir hesaba sahip olursunuz. Açık hesaplar her zaman fenomen olmaya daha yakındırlar. Ayrıca hesabınızın açık halde olması daha çok kullanıcının sizi takip etmesini ve daha çok kullanıcıyla etkileşim halinde olmanızı sağlar. Hesabınız bir firmaya aitse bu sayede daha çok reklamınız yapılabilir ve satışlarınız da artabilir.

Instagram hesap gizliliği kaldırma nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.