Instagram Hoş Geldin Diyor Fakat Açılmama Hatası Çözüldü

Instagram Hoş Geldin Diyor Fakat Açılmama Hatası Çözüldü

Instagram kullanıcı sayılarına her geçen gün yenileri ekleniyor. Hem takip etme imkanı hem de fotoğraf, video paylaşımı ile eğlenceli bir sosyal platformdur. Tüm bu eğlenceli yanlarına ek olarak, ara ara küçük pürüzler çıkabilmektedir. Bu pürüzlerden bir tanesi de Instagram hoş geldin diyor fakat açılamama hatası olmaktadır.

Instagram hoş geldin diyor fakat açılamama hatası nedir? Instagram hoş geldin hatası nasıl çözülür? Tüm sorulara birlikte değineceğiz. İlk olarak uygulama boyutundan önce, teorik bilgi vererek başlayalım.

Instagram hoş geldin

Instagram hoş geldin diyor fakat açılamama hatası nedir?

Instagram hoş geldin diyor fakat açılamama hatası, zaman zaman yaşayacağınız sorunlar arasında yer almaktadır. Instagram hesabınıza girdiğinizde ana sayfa bölümünde ya da keşfet bölümünde gezinirken bir anda bu uyarıyı alabilirsiniz. Böyle bir uyarıyla sürekli karşılaşmadığınızdan tedirgin olmanız mümkün. Hesabım birinin eline mi geçti yoksa büyük bir sorun mu var diye.

Oysa ki sorunun nedeni başkasının eline geçmesi değildir. Bu sorunun temel nedenlerinden bir tanesi Instagram uygulamasının kendisinden kaynaklı olmasıdır. Diğer önemli bir neden ise telefonunuzda bir sorun olmasıdır. Bu iki sorundan dolayı, Instagram hesabınızda gezinirken bu uyarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumda paniklemeyin ve belli başlı çözüm yollarının olduğunu bilin. Şu an bu yazıyı okuduğunuza göre, demek ki böyle bir sorunla baş başa kaldınız. İşin teori boyutunu öğrendiğinize göre uygulama boyutuna, bu uyarı sorununu nasıl çözeceğiniz konusuna geçebiliriz.

Instagram hoş geldin diyor fakat açılamama hatası nasıl çözülür?

Instagram hoş geldin diyor fakat açılamama hatası yukarıda da bahsettiğimiz gibi belli başlı nedenlerden kaynaklı olabilir. Birkaç çözüm yolunu denediğinizde, sorunun ortadan kalkacağını umut ediyoruz.

Instagram hoş geldin diyor fakat açılamama hatası çözüm yolları adım adım:

-Bu sorunun temel kaynaklarından bir tanesi sunuculardır. Bu nedenle sorunun bu nedenden dolayı ortaya çıkıp çıkmadığını anlamanız için, başka bir kişinin telefonundan Instagram hesabınıza girmeyi deneyin. Başka bir kişinin telefonundan hesabınıza girdiğinizde sorun ortadan kalkıyorsa yapılması gereken belli başlı adımlar vardır.

1)Bunun için ilk olarak telefonunuzdaki uygulamanın güncel olup olmadığına bakın. Uygulamanın güncel olmaması demek, hata verme ihtimalini arttırır. Ve sorunun temel kaynağı Instagram uygulamanızın güncel olmaması olabilir. İlk olarak bunu kontrol edip, güncelleme işlemini yaparak ilk adımı başlatın.

 Instagram hoş geldin hatası

2)Uygulamayı güncellediniz fakat hala istediğiniz sonucu alamadınız, aynı şekilde Instagram hoş geldin hatası uyarı olarak karşınıza geliyor. Bu durumda uygulamayı telefonunuzdan kaldırın. Ve sonrasında tekrar yükleyin. Kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yaptıktan sonra sorunun ortadan kalkıp kalkmadığını kontrol edin. Uyarı almıyorsanız sorun çözüldü demektir. (Bu adımı uygulamamızın temel nedeni yapılan yanlış bir ayardan kaynaklı olarak sorun olması durumunda, sorunun çözülmesidir.)

3)Yukarıdaki iki maddeyi uyguladınız ve hala sorun çözülmedi. Bu durumda yapmanız gereken bu link üzerinden https://www.instagram.com/ ya da mobil uygulama üzerinden sorun bildirmeniz. Sorun bildirerek durumu yetkililere ilettiğinizde, sorunun neyden kaynaklı olduğunu anlamak adına inceleme yapacaklardır. Bu inceleme sonunda sorunun ne olduğuna dair size bilgi verirler.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Hashtag Kullanımı: Takipçi ve Etkileşim Artırmanın En İyi Yolu
Instagram Hashtag Kullanımı: Takipçi ve Etkileşim Artırmanın En İyi Yolu

Çevrimiçi dünyada hashtaglerle, ya da diğer bir adıyla “konu etiketleri” ile çok sık karşılaşıyoruz. “#” sembolünün yanına içerikle alakalı anahtar ke...

Instagram Hareketlerim Gözükmüyor Çıkmıyor Hareketler Gözükmüyor Hatası
Instagram Hareketlerim Gözükmüyor Çıkmıyor Hareketler Gözükmüyor Hatası

Instagram kullanan kişi sayısı oldukça fazladır. Bu sayı her geçen gün katlanarak devam etmektedir. Aynı zamanda insanların bu uygulama üzerinde olduk...

Tüm bu adımları uyguladığınızda, sorunun büyük ihtimalle çözülmesi gerekmektedir.

Sonuç

Bu yazıda Instagram hoş geldin açılamama hatası nedir ve nasıl çözülür soruları hakkında bilgilendirme yaptık. Artık bu sorunun ne olduğunu ve böyle bir durumla karşılaştığınızda ne gibi çözüm yolları üreteceğinizi biliyorsunuz.

Bir sonraki yazıya kadar hoşça kalın.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.