Instagram Keşfet Ayarları Nasıl Yapılır?

Instagram Keşfet Ayarları Nasıl Yapılır?

Instagram sosyal medya uygulamaları arasında son dönemdeki yükselişiyle ön plana çıkmayı başarmıştır. Bu başarısını da sürekli güncellenmesine ve sevilen özelliklerine borçludur. Instagram keşfet özelliği de sevilen özelliklerin başlarında gelmekte olup, birçok kullanıcı bu sayede gündemden ve ilgi alanlarından haberdar olabilmektedir. Bu yazımızda Instagram keşfet ayarları hakkında bilgi vererek sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Instagram Keşfet Bölümü

Keşfet bölümü Instagram’ın en sevilen özelliklerinden biridir. Bu bölümde daha fazla insana ulaşabilir, ilgi alanına göre birçok fotoğraf ve videoya ulaşabilirsiniz. Ayrıca birçok fenomen bu bölüm sayesinde popülerliğini kazanmış ve takipçilerini arttırmıştır. Keşfet bölümünde paylaştığınız gönderiler ortak zevklere sahip kişiler tarafından bulunmanızı sağlar ve takipçi kazanmanıza dar yardımcı olur. Bir firmanın ya da ürünün reklamı keşfet bölümünde çıkarsa daha çok ilgi görür ve reklam gerçek manada başarılı olur.

Gönderilerimi Keşfet Bölümünde Nasıl Gösteririm?

Instagram keşfet bölümünde görülmek istiyorsanız öncelikle takipçi ve beğeni sayınız fazla olmalıdır. Ayrıca bir kişinin keşfet bölümünde çıkmak tamamen tesadüfi de olabilir. Örneğin bir kişi tarihle alakalı gönderileri beğeniyor ve bu tarz hesapları takip ediyorsa, sizde aynı tarzda paylaşımlar yapıyorsanız bu kişinin keşfet bölümünde çıkabilirsiniz. Keşfet bölümünde çıkmanız için bizim tavsiyemiz bir konuya odaklanmalı ve aynı konuda paylaşımlar yapmalısınız.

Instagram Keşfet Neye Göre Çıkıyor?

Instagram keşfet bölümünde çıkan hesaplar, fotoğraflar ve videolar altlarında bulunan bilgilendirmeler sayesinde neye göre çıktıkları belli olmaktadır. 3 kategoride toplayabileceğimiz bu bilgilendirmeler; ziyaret edilen profiller, takip edilen kişiler ve beğenilen fotoğraflar olarak sıralanmaktadır. Fakat yalnızca bu bilgilendirmeleri baz almak yanlış olacaktır. Bunların haricinde bir kişinin profilini takip etmeden incelediyseniz bile keşfet bölümünde çıkma ihtimali vardır. Keşfet bölümünde daha çok çıkmak ve bilinirliğinizi arttırmak istiyorsanız takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Bunun içinde bizimle irtibata geçerek takipçi satın almanız yeterli.

Instagram keşfet ayarları konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.