Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

Instagram kullanıma sunulduğu ilk günden beri binlerce insanın dikkatini çekmiş ve günümüzde bir milyar kullanıcı rakamına ulaşmıştır. Instagram’da kullanıcılar hesaplarını onaylatmak istemekte ve bunun içinde Instagram mavi tik almaya çalışmaktadırlar. Bugünkü yazımızda Instagram mavi tik nasıl konusunu işleyerek birçok kullanıcının merakını gidereceğiz. Vakit kaybetmeden konumuza geçelim.

Instagram Mavi Tik

Instagram hesap onaylama mavi tik adıyla da bilinmekte olup, pek çok kişi bu işlemi yaparak hesabını onaylı hale getirmek istemektedir. Instagram’ın ilk günlerinde mavi tik özelliği yalnızca dar bir kesime özel verilmekteydi. Günümüzde ise birçok kullanıcı bu özelliği kullanarak hesabını onaylatabilmektedir.

Instagram Mavi Tik Alma ve Hesap Onaylatma

Instagram’da mavi tik almanın en kolay yolu tanınmış bir kişi olduğunuzu kanıtlamaktır. Lakin pek çok kişi tanınmış olmadığından mavi tik almakta zorlanmaktadır. Fakat anlatacağımız yöntem sayesinde mavi tik alabilir, en azından mavi tik alma şansınızı arttırabilirsiniz. Şimdi mavi tik alma yöntemimize geçelim.

En başta da belirttiğimiz gibi mavi tik almanın en kolay yolu tanınmış bir kişi olduğunuzu kanıtlamaktır. İnternet üzerinde hakkınızda yazılan yazılar ya da makaleler varsa bu işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Fakat bu tarz yazılar olmadan mavi tik alan kullanıcılarda bulunmaktadır.

Instagram Mavi Tik Alma Yöntemi

Instagram mavi tik almak için öncelikle uygulamaya giriş yapın ve profilinize girin. Profilinizin sağ üst köşesinde bulunan üç nokta simgesine tıklayın ve ayarlar sayfasına geçin. Bu sayfanın en altına geldiğinizde “Sorun Bildir” ibaresini göreceksiniz. Buraya tıklayın ve açılan ekrandaki “Görüş Bildir”i seçin. Buradan özelliği seç ve ardından da “Profil” seçeneğini seçin ve ilerleyin. Neyi geliştirmemizi istersin kısmından mavi tik isteğinizi bildiren bir dilekçe doldurun ve varsa hakkınızdaki makale ve yazıları ekleyin. Son olarak da profilinizin ekran görüntüsünü çekin ve incelenmek üzere yetkililere gönderin.

Instagram mavi tik nasıl alınır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.