Instagram Takibi Bırakanlar Nasıl Öğrenilir?

Instagram Takibi Bırakanlar Nasıl Öğrenilir?

İlk çıktığı günden beri farkını ortaya koyan Instagram, sosyal medya devleri arasına girmeyi başarmıştır. Sosyal medya uygulamalarında takipçilerin ne kadar önemli olduğu düşünüldüğünde Instagram takibi bırakanlar nasıl öğrenilir konusunun neden merak edildiği de oraya çıkmaktadır. Kullanıcılar her zaman takipçi sayılarını arttırmak ve daha geniş kitlelere ulaşmak isterler. Bunun içinde takipçi artış ve düşüşleriyle bunların nedenlerini de araştırmaktadırlar. Instagram takibi bırakanlar da kullanıcılar için oldukça önemli olmaktadır. Bu yazımızı okuyarak hesaplarınızı takibi bırakan kişileri öğrenebileceksiniz.

Instagram Takibi Bırakanlar

Instagram takibi bırakanları öğrenmek oldukça zor bir yöntemi de beraberinde getirmektedir. Bu işlemi Instagram uygulaması üzerinden yapabileceğiniz bir ölüm bulunmamakta olup, bu nedenle farklı uygulamalar araştırılmaktadır. Instagram takipçi takibi sağlayan birçok uygulama da direk olarak bu hizmeti sunmamakta size ayrıca iş çıkarmamaktadır. Şuan için bir uygulamanın direk olarak takibi bırakan kişiyi göstermesi mümkün görünmemektedir. Bu nedenle takipçi kontrol uygulamalarını kullanmanız ve biraz da sizin emek vermeniz gereken bir yöntemi kullanacağız.

Instagram Takibi Bırakanları Öğrenme

Hesabınızı takibi bırakanları bulmanın tek yolu sizi oldukça uğraştıran bir yöntemdir. Öncelikle Instagram takipçi kontrolü sağlayan uygulamalardan birini yüklemelisiniz. Örnek uygulama olarak Unfollowers for Instagram’ı inceleyebiliriz. Bu programı yükleyin ve kayıt olun. Ardından hesabınızın analiz edilmesine izin verin. Buradan gelen takipçi listesini bir excele yükleyin ve listeyi kaydederek saklayın. Takipçi uygulamanız takipçi sayınızın eksildiğini bildirdiğini bu listeye girin ve kontrol edin. Bu yöntem en başta da belirttiğimiz gibi oldukça meşakkatli ve sıkıcı bir yöntemdir. Fakat takibi bırakanları bulabileceğiniz tek çalışan yöntemdir.

Dolandırıcı Uygulamalar

Takibi bırakan kişileri kim olduklarıyla birlikte gösterebileceğini iddia eden birçok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaların tek hedefi hesap bilgilerinizi ele geçirmek ve hesabınızı spam hesap olarak kullanmaktır. Bu nedenle bu tarz uygulamalardan uzak durun ve asla telefonunuza indirmeyin.

Instagram takibi bırakanlar nasıl öğrenilir konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.