Instagram Takipçi Satın Al Nedir?

Instagram Takipçi Satın Al Nedir?

Çoğu kişinin sıkça duyduğu fakat daha önce denemediği için merak ettiği bir konudur bu. İnstagram takçipci nasıl satın alınır? Satın almak ne anlama gelir?  Gibi sorular. Çoğu ünlünün bile kullandığı bu hizmet hakkında daha detaylı bilgi vermek için şöyle diyebiliriz sizlere;

Instagram  tıpkı diğer sosyal ağlar gibi göstergelere dayalıdır. Örneğin Twitter’da takipçi sayısı,Facebook’ta sayfa beğenisi,İnstagram’da ise  yine takipçi sayısı önemlidir gösteriş açısından. İşte buradaki takipçi sayısını arttırmak için hizmet satın alabiliyorsunuz.Ücretini verdiğiniz takdirde aynı saat içersinde 50.000 takipci bile elde edebilirsiniz,hiçbir sınırlama yoktur. (Instagram)

Aynı şekilde Twitter,Facebook gibi hizmetler için de bunlar geçerlidir. Bu arada,yalnızca takipçi değil;beğeni ve gösterim gibi hizmetler de satın alınabiliyor. Hatta anasayfamıza giderek bütün hizmetlerimizi görebilirsiniz; https://takipcisatinal.org/

Instagram’da Takipçi Satın Alırsam Daha Sonra Takipciler Geri Düşer mi?

Sıkça sorulan sorulardan birisidir bu. Evet böyle durumlar olabiliyor fakat kaliteli hizmet veren bizler böyle bir prbolem yaratmamaktayız. Bizlerden takipçi satın alıp bu konuda şikayet eden görmedik henüz. Ancak takipci satın aldığınızda sizleri takip edenler bir insan sonuçta. Ve 5-10 tane takipcinizin azalmasını bir problem olarak görmemelisiniz,çünkü gerçek bir insandan bahsediyoruz burada.

Bu işi kötü yapanlardan alırsanız,takipcilerinizin neredeyse tamamı geri düşebilir.Biz datalarımızı güncel tuttuğumuz için bir problemle karşılaşmazsınız. Zaten kendimizi nasıl geliştirdiğimizi anasayfamızdan görebilirsiniz. Bütün alanlarda hizmet veriyoruz.

Instagram’da Takipçi Satın Alırsam Hesabım Kapanır mı?

Henüz hesabı kapanan kullanıcımız olmadı. Bunlar olmayan şeyler değil,dediğimiz gibi kalitesiz yerlerden alırsanız hesabınız riske girebilir. Kaliteli bir ekibimiz var ve algoritma uyumu ile güncellendiğimiz için böyle problemler size yansımaz,sizler yalnızca hizmetinizi alıp keyfinize bakacaksınız.

Hesabınızın kapanması ancak küfür,hakaret,3.taraflara karşı illegal paylaşımlar yaparsanız olur. Tabii bir de algoritmaya karşı kendini geliştirmeden takipci hizmeti veren kalitesiz diyebileceğimiz yerlerden takipçi hizmeti alırsanız.

İletişim sayfamıza gittiğinizde göreceksiniz ki bize ulaşmanız ve bir problem olduğunda bizlere tekrar dönüş yapmanız için kurumsal numaramız bile var. Ayrıca bizden aldığınız hizmete fatura kesiyoruz,bu oldukça önemlidir sizin için. Haklarınız ve istekleriniz güvence altındadır,muhatabınız olan bizler kurumsal kimlik ve anlayışla sizlere hizmet etmekteyiz.

Instagram Takipçi Satın alma Fiyatları

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Şikayet Bildirimi
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Ins...

Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına ...

Takipçi satın alma fiyatlarımız pahalı denilecek seviyede değildir. Bu işin standartları var ve her bütçeden insanın satın alacağı kadar uygundur. Örneğin 500 beğeni 27 TL şeklindedir ve 500 beğeni ile prestij yaratabilirsiniz. Burada en önemlisi güvende olmanızdır,bizden satın aldığınız hizmetler hesabınızı tehlikeye atmaz ve bizi denedikten sonra sabit olarak aklınızda kalan düzgün bir takipçi firması olarak yer ediniriz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.