Instagram Videolarını Görüntüleyenler Nasıl Görülür?

Instagram Videolarını Görüntüleyenler Nasıl Görülür?

Instagram videolarını görüntüleyenler uzun zamandır tüm kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Instagram video özelliğini kullanıma açtıktan sonra videoları izleyenlerin kimler olduğuna dair bir istatistik sunmamıştır. Peki, çeşitli programları kullanarak bu istatistiklere ulaşabilir miyiz? Şimdi bu konuyu incelemeye başlayalım.

Instagram Videolarını Görüntüleyenler Bulunabilir mi?

Instagram her geçen gün yenilenmeye devam etmekte olup, belli dönemlerde yaptığı güncellemeler ile kullanıcılarına yeni özellikler sunmaktadır. Bu özelliklerden biri de paylaştığınız videoların kaç kişi tarafından görüntülenebildiğiydi. Bir video paylaştığınızda bunu kaç kişinin görüntülendiğini Instagram’ın sunduğu özellik sayesinde görebilmektesiniz. Fakat bazı kullanıcılar sadece görüntülenme sayısıyla yetinememekte, kimlerin görüntülediğini de görmek istemektedir. Instagram tarafından sunulmayan bu bilgiye ulaşılıp ulaşılamayacağı konusuna geçelim.

Instagram Videolarını Görüntüleyenler Bilgisini Nereden Alabiliriz?

Instagram kişisel bilgilerin önemine oldukça önem vermekte ve birçok bilgiyi ve istatistiği bu kapsamda sayarak 3. kişilerle paylaşmamaktadır. Tahmin edebileceğiniz üzere birçok kişi hangi videoları izlediğinin bilinmesini istemeyecektir. Böyle bir bilgi kişisel güvenliği ve Instagram kullanımını sarsarak çoğu kişiye güvensizlik telkin edecektir. Bu nedenle Instagram videolarını görüntüleyenleri resmi sitesinden elde etmemiz mümkün görünmüyor.

Instagram Videolarını Görüntüler Programlarla Bulunabilir mi?

Instagram videolarını görüntüleyenler hakkında bilgi verebileceğini iddia eden birçok uygulama ve site bulunmakta olup, bunlar yalnızca hesap ve kişisel bilgileriniz çalmaya çalışan dolandırıcılardır. Instagram bile böyle bir bilgiyi kullanıcılarına sunmazken 3. kişilerin bu bilgilere ulaşması güvenlik açığı oluşturacaktır. Instagram’da güvenlik açıklarına asla izin vermeyeceğine göre videoları görüntüleyenleri gösterdiğini iddia eden siteler ve uygulamalar tamamen aldatmacadır. Bu uygulamalar yalnızca hesabınızı ele geçirmeye çalışmakta ya da hesabınız üzerinden spam paylaşımlarda bulunmayı hedeflemektedir. Videolarınızı görüntüleyenleri programlar vasıtası ile bulma şansınız olmasa da biz size bunun bir yöntemini anlatacağız.

Instagram Videolarını Kimlerin Görüntülediğini Bulma Yöntemi

Instagram’da paylaşmak istediğiniz videoları hikâye olarak paylaşırsanız istediğiniz bu istatistiğe de ulaşabilirsiniz. Bildiğiniz üzere hikâyelerin kimler tarafından görüntülenebildiği gösterilmektedir.

Instagram videolarını görüntüleyenler nasıl görülür konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi ve beğeni satın almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.