Instagramda Hikâye Paylaşma ve Canlı Yayın

Instagramda Hikâye Paylaşma ve Canlı Yayın

Instagramda hikâye paylaşma özellikle fenomen olmak isteyenler ve aynı zamanda da kendi markalarının reklamını yapmak isteyenler için çok önemli. Siz bir canlı video başlattığınızda veya bir hikâye paylaştığınızda birçok insanın cep telefonuna sizlerin bu hikâyeniz ve canlı videonuzda ilgili bilgi gidiyor.

Instagramda Hikâye Paylaşma Özelliği

Instagramda hikâye paylaşma özellikle canlı video ile çok daha hareketli hale gelmiş. Bunlar ayrıca isterseniz hikâyelerinizi öne çıkar seçeneğiyle sayfanızda ön planda tutabiliyorsunuz. Bunlar elbette ki çok büyük avantajlar. Hikâye paylaşımında sürekli olarak paylaşım yapmak insanların daha fazla ilgisini çekerek daha da ön plana çıkma şansına sahip olabiliyorsunuz. Özellikle bu konuda canlı yayın daha da ön plana çıkmaktadır. Bunu da unutmamak gerekir. Bu sayede daha iyi geri dönüşler alma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Instagramda Hikâye Paylaşma Sistemleri

Instagramda hikâye paylaşma konusunda insanların daha çok canlı videoları tercih etmesinin sebebi ise sizleri takip eden herkese bir canlı video başlattığınızda canlı videonun başladığı ile ilgili mesaj gidiyor. Bir uyarı şeklinde giden bu mesaj sayesinde insanlar sizlerin yapmış olduğunuz etkinliği görebildiği gibi aynı zamanda da sürekli olarak marka bilinirliği veya fenomen olarak düşünürsek de şahıs bilinirliği artmış oluyor. Takipçileriniz elbette ki sizin videolarınız ve fotoğraflarınızı görmekte. Ancak her an insanlar Instagram’da olmayabilir.

Instagram’da Hikâye Öne Çıkarma

Bu yüzden de özellikle takipçilerine daha rahat bir şekilde kendini duyurmak isteyenler bu yolu tercih ediyor ve başarılı sonuçlar alıyor. Instagram’da hikâye paylaşma ile birlikte aynı zamanda da öne çıkar butonundan da biraz bahsetmek lazım. Sizler de hikâyenizin içine girdiğinizde sağ alt kısımda öne çıkar butonunu göreceksiniz. Burayı tıkladıktan sonra hikâyelerinizi öne çıkartabiliyor ve sayfanıza sabitleme şansına sahip oluyorsunuz.

Instagramda hikâye paylaşma ve canlı yayın konularında sizlere yardımcı olmaya çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Sosyal medya uygulamalarında yaşadığınız tüm sorunları bize bildirebilir ve yardımcı olmamamızı isteyebilirsiniz. Instagram takipçi ve beğeni satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagramda hikâye paylaşma ve canlı yayın konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.