Instagramda Link Kopyalama Nasıl Yapılır?

Instagramda Link Kopyalama Nasıl Yapılır?

Son zamanların en popüler uygulaması olan Instagramda link kopyalama zaman zaman işimize yarayabilmektedir. Instagramda yapılan paylaşımların ya da herhangi bir link paylaşımının kopyalanması aslında oldukça kolaydır. Instagramda bulunan linkleri kopyalamada sorun yaşıyorsanız bu yazımızı okuyarak bu soruna çözüm getirebilirsiniz. Daha fazla vakit kaybetmeden konumuza geçelim.

Instagramda Link Kopyalama

Instagram ger geçen gün kendini geliştirmeye ve yeni özellikler tanıtmaya devam etmektedir. Devamlı olarak kendini güncel tutması da kullanıcıları memnun etmekte ve üzerindeki ilginin dağılmasını engellemektedir. Bu sayede ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olmayı da başarmıştır. Instagram’ın birçok özelliği barındırması kullanıcıların her özelliği bilmesini zorlaştırmakta ve bu durum da bazı özelliklerin araştırılmasını zorunlu kılmaktadır. Aslında basit olan birçok özellik küçük araştırmalar sayesinde öğrenilebilmektedir. Bugünkü yazımızın konusunu oluşturan Instagramda link kopyalama da aynı şekilde basit ve kolayca öğrenilebilecek bir özelliktir.

Instagramda Link Kopyalama Nasıl Yapılır?

Öncelikle belirtmek gerekirse bir paylaşımın linkini kopyalamak istiyorsanız bunu paylaşan hesabın gizli olmaması gerekmektedir. Eğer hesap gizliyse paylaştığı resim ya da videoların linki kopyalanamaz. Kopyalamak istediğiniz paylaşım linkinin gizli bir hesap tarafından paylaşılmadığını varsayarsak, ilk olarak paylaşımın üzerine gelmelisiniz. Üzerine geldiğinizde üç nokta işaretini göreceksiniz. Bu üç nokta simgesine tıkladığınızda karşınıza “Paylaşım URL’sini Kopyala” çıkacak olup, buraya tıkladığınız link kopyalanacaktır.

Site Üzerinden Link Kopyalama

Instagramda link kopyalamanın en kolay yolu aslında web sitesi üzerinden yapılandır. Browser üzerinden Instagram’a giriş yaptığınızda tüm linkler tarayıcınızın üst kısmında görülmektedir. Link kopyalamak istiyorsanız öncelikle paylaşımı yapan kişinin profiline girin ve gönderinin üzerine tıklayın. Tarayıcınızın üst kısmında görülen link bu paylaşıma ait olacağından rahatlıkla kopyalayabilir ve paylaşabilirsiniz.

Anlattığımız bu yöntemleri adım adım izlerseniz istediğiniz linki kopyalayabilir ve paylaşabilirsiniz. Keyifli bir Instagram deneyimi yaşamanız dileğiyle…

Instagramda link kopyalama nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.