Kapatılan Instagram Hesabı Nasıl Açtırılır?

Kapatılan Instagram Hesabı Nasıl Açtırılır?

Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birçok insan Instagram hesabı açarak kullanmaya başladı. Bazı kullanıcılar ise bir süre sonra hesaplarını kapatmayı tercih etti. Instagram hesap açtırma işlemi sayesinde kullanıcılar kapattıkları hesaplarını tekrardan kullanmaya başlayabilir.

Instagram Hesap Kapatma Hakkında

Instagram kullanıcıları bir süre sonra farklı nedenlerden dolayı hesaplarını kapatmak isteyebilirler. Bu işlemi uygulama içindeki ilgili menülerden rahatlıkla yapan kullanıcılar böylelikle uygulamayı kullanmayı bırakmış olurlar.

Fakat bir süre sonra hesaplarını kapatan insanların bir kısmı Instagram’ı özlemekte ve hesaplarını tekrardan açtırmak istemektedir. Bu aşamadan sonra ise insanlar bu işlemi nasıl yapacaklarının yollarını aramaya başlarlar.

Instagram Hesap Açtırma Nasıl Yapılır?

Instagram hesaplarını kapatmak için kullanıcılara iki farklı seçenek sunulmuştur. Bunlardan birincisi hesapların geçici olarak kapatılmasıdır. Bu işlemi geriye almak son derece kolaydır. Fakat kullanıcıların hesaplarının kapatırken kullanıcı adlarını ve şifrelerini güvenli bir yerde saklaması gerekiyor. Çünkü aradan zaman geçince insanlar bu kullanıcı adı ve şifreleri unutabiliyor.

Instagram hesabını yeniden kullanmak isteyenlerin yapması gereken tek şey hesaplarına şifreleriyle tekrar giriş yapmaktır. Instagram hesap açtırma yapıldığında daha önceki bilgilerin hesaplarda aynı şekilde durduğu görülecektir. Kullanıcılar böylece hesaplarını kaldıkları yerden yeniden kullanabilirler.

Kalıcı Olarak Kapatılan Hesaplar Açılabilir Mi?

Instagram, kullanıcılara bir de hesaplarını kalıcı olarak silme yetkisi vermiştir. İsteyen kullanıcılar hesaplarını kalıcı olarak silebilirler. Bu işlemin diğerinden farkı ise asla geri alınamamasıdır. Yani kullanıcılar hesaplarını kalıcı olarak sildiklerinde bunun dönüşü yoktur.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?

Instagram aktif takipçi satın alırsam hesabıma beğeni gelir mi? Şeklindeki sorunuza evet diye cevap vermek hiç de yanlış olmaz. İnstagram’da takipçi a...

Tik Tok Nasıl İndirilir?
Tik Tok Nasıl İndirilir?

Tik Tok uygulama indirme işleminin tüm detayları ile bu blogda. Bir video izleme programı olan Tik Tok, son dönemlerin en çok indirilen uygulaması olm...

Instagram kalıcı olarak silinen hesaplar için kullanıcılara 20 gün süre vermektedir. 20 gün boyunca kalıcı olarak silinen hesaplara giriş yapılarak bu işlem iptal edilebilir. Fakat 20 günden sonra bu işlemin dönüşü yoktur. Bütün resimler, yorumlar ve videolar silinecektir. Ayrıca daha sonra aynı kullanıcı adı ile hesapta açılamayacaktır.

Kapatılan Instagram hesabı nasıl açtırılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilir ve tüm sosyal medya uygulamalarındaki ihtiyaçlarınızı sitemizden karşılayabilirsiniz.

Kapatılan Instagram hesabı nasıl açtırılır konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

2 yorum

 1. İpek KILIÇ
  İpek KILIÇ

  Benim hesabım kapandı, Yazdım olmadı, mail attım olmadı, en son para verdim birisine işimi bir günde halletti. Şu an o hesabı kullanıyorum.

  • meral
   meral

   kime para verdiniz ve nasıl hallettiniz lütfen cevaplayın