Swarm Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

Swarm Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

Yer bildirimi uygulamalarından bir tanesi olan Swarm, kullanıcıların paylaşımlara beğeni yapmasına da imkan veriyor. Swarm beğeni hilesi sayesinde isteyen kullanıcılar, aldıkları beğenilerin sayısını biraz daha arttırabiliyorlar. Fakat bu yöntemi uygularken dikkatli olunması gerekiyor.

Swarm Hakkında

Swarm, akıllı telefonların yaygınlaşması ile kullanılan uygulamalardan bir tanesidir. İnsanlar, sosyal medya uygulamalarında ve internet üzerinde nerede olduğunu paylaşmak istediğinde bu uygulamayı kullanmaktadır. Yer bildiriminin dışında kullanıcılara farklı kolaylıklar da sağlayan bu program, arkadaşlar arasındaki mesafeyi dahi gösterecek kadar gelişmiş durumdadır.

Searm uygulaması tarafından kullanıcılara sunulan bir başka avantaj ise check in işlemi ile ilgilidir. Kullanıcılardan en fazla check in yapanlara farklı hediyeler veriliyor. Bu da kullanıcıların check in işlemlerini daha fazla kişi tarafından beğenilmesini istemesine neden oluyor.

Swarm Beğeni Hilesi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Sosyal medya uygulamalarında insanların ihtiyaç duydukları beğeni, yorum ve izlenme sayısı farklı bir sektör oluşmasına neden oluyor. Swarm beğeni hilesi de bu şekilde meydana gelmiştir. İnsanlar bu hile sayesinde istedikleri sayıda beğeniyi Swarm hesaplarına ekleyebiliyorlar.

Swarm hilesinin temel özelliklerinden bir tanesi, insanların zaman harcamamasıdır. Yani kullanıcılar çok kısa bir sürede istedikleri kadar beğeni arttırabilirler. Ayrıca bunun için emek harcanmasına dahi gerek yoktur.

Swarm beğeni hilesini yapmak isteyen kullanıcıların Google üzerinden arama yaparak bu işlemin yapıldığı siteleri bulması gerekiyor. Bu tür sitelere giriş yapılırken kullanıcıların Swarm hesaplarını kullanması gerekiyor. Daha sonra ise site içerisindeki ilgili menüler kullanılarak işlem yapılabilir.

Swarm Beğeni Hilesi Güvenli Mi?

Kullanıcılara çok büyük kolaylık sağlayan bu hilenin güvenli olup olmadığı da fazla merak ediliyor. Öncelikle bu hileyi yapabilmek için Swarm hesabının kullanılması başlı başına bir risktir. Bu riski alan kullanıcılar, hesaplarını tamamen kaybedeceklerini bilmesi gerekiyor. Ya da arka planda farklı kişilerle arkadaş olma ve onlar için beğeni yapılması bir diğer olumsuzluktur.

Bilişim uzmanları bu tür sitelerden uzak durulması konusunda kullanıcıları uyarıyor. Bu uyarı sadece Swarm kullanıcılarına değil, diğer sosyal medya uygulamaları kullanıcılarına da yapılıyor. Özetle, hesap bilgilerinin farklı bir site üzerinden kullanılması güvenli değildir. Fakat buna rağmen bazı kullanıcılar bu tür hilelere başvurmaktadır.

Swarm Beğeni Sayısını Arttırma Yolları

Swarm hilesi kullanmanın güvensiz olmasından dolayı kullanıcılar farklı yöntemlerle beğeni sayısını arttırmak istemektedir. Bu konuda kullanılabilecek çok farklı yollar vardır ve kullanıcılar bunlardan istediklerini tercih edebilirler. Fakat tamamının temelinde arkadaş sayısının arttırılması bulunur. Kullanıcılar arkadaş sayılarını arttırma suretiyle beğeni sayılarını da arttırabilirler.

Arkadaş sayısını arttırma dışında kullanılacak site ya da program üzerinden beğeni arttırmak çok büyük risk taşıdığı gibi bazen kandırmaca da olabiliyor. Bundan dolayı kullanıcıların mutlak suretle arkadaş sayılarını arttırmaları gerekir.

Arkadaş Sayısını Arttırma Yolları

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Hikayeleri: Markanız İçin Etkili Kullanım Örnekleri
Instagram Hikayeleri: Markanız İçin Etkili Kullanım Örnekleri

Instagram hikayeleri neredeyse herkesin günlük hayatının bir parçası haline geldi. Birçok kullanıcı düzenli aralıklarla hikaye paylaşımında bulunuyor,...

Instagram’da İçerik Oluşturmanın 10 Yolu
Instagram’da İçerik Oluşturmanın 10 Yolu

Bilindiği üzere Instagram, içerik üreticilerinin kitleleriyle etkileşime girmek ve yeni insanlara ulaşabilmek için en çok tercih ettiği uygulamalardan...

Swarm beğeni hilesi yerine arkadaş sayısını arttırma her zaman çok daha iyi sonuçlar vermektedir. Kullanıcıların bunun için öncelikle Swarm hesaplarını tanıtması gerekiyor. Böylece arkadaş sayısının arttırılması daha kolay mümkün olacaktır. Kullanıcılar Swarm hesaplarının tanıtımlarını kendi Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından yapabilirler. Böylece buradaki kişilerden arkadaş olarak ekleyecekler olacaktır.

Arkadaş sayısını arttırmak isteyen kullanıcılar için bir başka yol ise bu konuyla ilgili kurulan grup ya da topluluklardır. Kullanıcıların bu grup ve topluluklara giriş yapmasının da çok ciddi bir katkısı olacaktır. Bunun dışındaki bir diğer yol ise etiketler üzerinden paylaşım yapılmasıdır. #Swarmarkadaş, #Swarmtakip gibi etiketler üzerinden paylaşım yaparak ya da bu etiketlerdeki paylaşımlar incelenerek arkadaş sayısı arttırılabilir.

Swarm Beğeni Hilesi ve Güvenlik

Swarm’da beğeni hilesi kullanmaya çalışırken kişisel bilgilerinizin ve hesabınızın güvende olduğundan emin olmalısınız. Bu nedenle kullanıcı bilgilerinizi isteyen uygulama ve sitelerden uzak durmanız yararınıza olacaktır. Kullanıcı bilgilerinizi ele geçiren siteler birçok kişisel bilginizi alarak kötü amaçlarla kullanabilir. Siz farkında olmadan hesabınızı spam hale getirerek istenilmeyen mesajların gönderilmesine ve paylaşımların yapılmasına neden olabilirler. Bu nedenle beğeni hilesi kullanmadan önce dikkatlice düşünmelisiniz.

Swarm beğeni hilesi nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Swarm’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca birçok sosyal medya platformu için takipçi, beğeni ve video görüntüleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizi incelemeyi unutmayın.

Swarm beğeni hilesi nasıl yapılır konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.