Swarm Hesap Dondurma

Swarm Hesap Dondurma

Kısa sürede ciddi bir kullanıcı sayısına ulaşan Swarm uygulaması, kullanıcıların hayatlarını önemli derecede kolaylaştırıyor. Bazı kullanıcılar ise Swarm hesap dondurma işlemi yaparak bu uygulamayı kullanmaya bir süre ara vermek istiyor. Bu işlemi tam olarak nasıl yapacağını bilmeyenlerin sayısı ise bir hayli fazla. https://takipcisatinal.org/ sitemizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Swarm Hesap Dondurma Hakkında

Akıllı telefonların kullanımlarının giderek yaygınlaşması farklı uygulamaların ortaya çıkmasına neden oldu. Bu uygulamalardan bazıları ciddi kullanıcı sayısına ulaşırken bazıları ise yeteri kadar ilgi göremedi. Çok yoğun ilgi gören uygulamalardan bir tanesi Swarm olup bu uygulama basit bir yer bildirim göstericidir. Yani kullanıcılar bu uygulama sayesinde nerede olduklarını sosyal medya hesaplarından duyurabiliyor. Ayrıca Swarm uygulamasını kullanan arkadaşlar, aralarındaki mesafeyi dahi görebiliyor. Bu ve benzer özellikler bu uygulamanın popüler olmasının temel nedenleri arasında gösterilebilir.

Swarm hesap dondurma ise kullanıcıların farklı nedenlerle ihtiyaç duydukları bir işlemdir. Hesap dondurmak, uygulamayı tamamen kaldırmak ya da silmek değil, belli bir süreliğine pasif hale getirmektir. Bundan dolayı hesabı bir süre pasif yapmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir işlemdir.

Swarm özellikleri incelendiğinde dondurma özelliğinin bulunmadığı fark edilecektir. Yani kullanıcılar bu uygulamadaki hesaplarını özellikleri kullanarak donduramaz. Bunun yerine kullanıcıların uygulamanın yetkililerini bildirim atmaktır. Eğer bildirimdeki mazeretler makul görülürse, bu şekilde hesap dondurulabilir. Bunun haricinde farklı bir yol şimdilik maalesef yok. Fakat ilerleyen dönemlerde böyle bir özelliğin gelmesi bekleniyor.

Swarm Hesabını Silme

Swarm hesabını dondurmak isteyen fakat böyle bir özellik olmadığı için bunu yapamayan kullanıcılar isterlerse hesaplarını silebilirler. Böylece belli bir süre kaldırdıkları uygulamayı daha sonra yeniden kurup kullanmaya başlayabilirler.

Swarm hesaplarını silmek isteyen kullanıcıların dikkat etmesi gereken hususların başında bu işlemin sadece bilgisayardan yapıldığıdır. Telefonlardan Swarm hesabı silinemiyor. Hesaplarını silmek isteyen kullanıcıların aşağıda belirtilen adımları izlemesi yeterli olacaktır. Bu adımlar şunlardır:

  • İnternet tarayıcısı üzerinden Foursquare adresine giriş yapılmalıdır.
  • Bu adrese giriş yapıldıktan sonra silme bölümüne geçiş yapılmalıdır. Silme bölümünü bulamayan kişiler giriş yaptıktan sonra https://tr.foursquare.com/delete_me bu linki kullanabilir.
  • Eğer tekrar giriş yapılması sistem tarafından istenirse Swarm hesabıyla buraya giriş yapılması gerekir.
  • Bu aşamadan sonra Hesabı Sil bölümü gelecektir ve sistem tarafından sorulan “Neden ayrılıyorsun?” sorusuna cevap verildikten sonra aşağıda yer alan ve üzerinde “Delete Account” yazan butona basılmalıdır.
  • Böylece Swarm hesapları tamamen silinmiş olacaktır.

Swarm Hesap Silme İşlemi Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Yukarıda da belirtildiği gibi Swarm hesap dondurma özelliği maalesef yoktur. Bundan dolayı kullanıcılar isterlerse hesaplarını dondurmak yerine silebilirler. Silme işlemi için ise yukarıdaki adımların takip edilmesi yeterlidir. Fakat bu işlemler esnasında dikkat edilmesi gereken farklı hususlar vardır.

Bu işlem sadece bilgisayarlardan yapılmaktadır. Fakat burada bazı kullanıcılar sıkıntı yaşayabilirler. Swarm uygulamasını ilk defa kullanan kişilere Facebook hesapları ile buraya bağlanma imkanı veriyor. Eğer hesaplara Facebook üzerinden bağlanılmış ise silme işlemi yaparken “Delete Account” butonu görünmeyebilir. Bu sorunun tam bir çözümü maalesef yok. Çünkü Swarm hesabı, aynı zamanda Facebook hesabıdır. Bu çakışma bazen sorunlara neden olabiliyor. Bundan dolayı kullanıcılar silme işleminde sorun yaşamak istemiyorlarsa Swarm kullanmaya başlarken mutlaka yeni bir hesap almaları gerekiyor.

Swarm Hakkında

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?

Instagram aktif takipçi satın alırsam hesabıma beğeni gelir mi? Şeklindeki sorunuza evet diye cevap vermek hiç de yanlış olmaz. İnstagram’da takipçi a...

Tik Tok Nasıl İndirilir?
Tik Tok Nasıl İndirilir?

Tik Tok uygulama indirme işleminin tüm detayları ile bu blogda. Bir video izleme programı olan Tik Tok, son dönemlerin en çok indirilen uygulaması olm...

Swarm sağladığı kolaylıklar ve imkanlar nedeniyle birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Fakat hesap silme konusunda kullanıcıların bazıları sorunlar yaşamakta ve bunlar can sıkıcı bir hale dönüşmektedir. Bu tür sorunların kökten çözümü için hesap silme bölümünün geliştirilmesi ve hesap dondurma özelliğinin en kısa zamanda eklenmesi gerekiyor. Bu nedenle kullanıcıların daha dikkatli olması ve hesap silme ve dondurma işlemi yaparken iyice düşünmeleri gerekmektedir. Aksi halde daha fazla sorunla uğraşmak zorunda kalma ihtimalleri oldukça yüksektir.

Swarm hesap dondurma konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Swarm’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca birçok sosyal medya platformu için takipçi, beğeni ve video görüntüleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizi incelemeyi unutmayın.

Swarm hesap dondurma konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.