Twitter GIF Telefona Nasıl Kaydedilir?

Twitter GIF Telefona Nasıl Kaydedilir?

Twitter Nedir?

Twitter haberleşme üzerine kurulu bir sosyal medya platformudur. Peki, paylaştığımız haberleri, düşüncelerimizi veya hislerimizi sadece kelimelerle mi paylaşabiliriz? Tabi ki hayır. Birçok sosyal medyada olduğu gibi fotoğraflar, videolar ve GIF ile de paylaşabilir ve diğer tüm kullanıcıların paylaştıklarını elektronik cihazlarımıza kaydedebiliriz. Diğer kullanıcıların paylaştıklarını kaydetmeye gelince Twitter GIF vb. işlemleri yapamayabiliriz.

Twitter Android GIF Kaydetme

Android cihazlarda Twitter GIF kaydetmek için programa ihtiyacımız var. Birçok program var rahatlıkla aratıp bulabiliriz ama bizim önerdiğimiz program “Tweet2gif”
1. Öncelikle Programı kendi sitesinden indiriniz.
2. İndirmek istediğiniz GİF’i bulun ve ardından daha fazla seçeneğine basın ve bağlantıyı (link’i ) kopyalayın.
3. Tweet2giff uygulamasını açın ve bağlantıyı (link’i) uygulamanın URL bölümüne yapıştırın.
4. Son olarak “Download GIF”‘e tıklayın. GIF cihazınıza indirilecektir.

Twitter İos GIF Kaydetme

Android’e indirme işleminden bir farkı yoktur sadece ek olarak kullanmanız gereken programlar farklıdır. Bizim önerdiğimiz program “GIFwrapped”.

1. “GIFwrapped ” uygulamasını indirin ve yükleyin.
2. İndirmek istediğiniz GİF’i bulun ve ardından daha fazla seçeneğine basın ve bağlantıyı (link’i ) kopyalayın.
3. Uygulamayı açıp “Search” tuşuna basın ardından “Use the Clipboard” tuşuna basın bir kaç saniye bekledikten sonra sırayla izlemeniz gereken adımlar şunlardır; < Open<Share< Share Image<Save Image bu işlerim yaptıktan sonra GIF ios telefonunuza kaydedilecektir.

Twitter GIF Kaydetme Programsız

Ne yazık ki beğendiğimiz GIF’leri video formatında olduğu için fotoğraflar veya metinleri screenshot ile kaydedir gibi kaydedemiyoruz. Henüz Twitter’ın Android ve İos cihazların kendi üretebildiği bir çözüm yok. Programları kullanabildiğiniz kadar kullanabilirsiniz eğer kullandığınız program istediği verimi alamıyorsa diğer üretilen programları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?

Instagram aktif takipçi satın alırsam hesabıma beğeni gelir mi? Şeklindeki sorunuza evet diye cevap vermek hiç de yanlış olmaz. İnstagram’da takipçi a...

Tik Tok Nasıl İndirilir?
Tik Tok Nasıl İndirilir?

Tik Tok uygulama indirme işleminin tüm detayları ile bu blogda. Bir video izleme programı olan Tik Tok, son dönemlerin en çok indirilen uygulaması olm...

Twitter GIF telefona nasıl kaydedilir konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Twitter’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Twitter takipçi satın alma ve Twitter beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Twitter GIF telefona nasıl kaydedilir konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

1 Yorum

  1. Elif ÇETİN
    Elif ÇETİN

    Gıf uzantılı dosyaları indirmek için dilerseniz telefon üzerinden linkini alarak programsız bir şekilde sitelerden indirebilirsiniz.