Twitter Hassas İçerik Nasıl Kapatılır?

Twitter Hassas İçerik Nasıl Kapatılır?

Bireylerin gün içerisinde kullandığı cihazlar arasında olan telefonların yanı sıra tablet ve bilgisayarlar modelleri de piyasaya sürülen, sık tercih edilen ürünler arasına girmiştir. Teknolojik gelişmelerin ışığında yeni modelleri ile tanıştığımız akıllı telefonlar sayesinde sosyal medya uygulamalarına erişimde kolay olmaktadır. İnternet bağlantısının bulunduğu bir noktada kişiler twitter hesaplarına ulaşabilmektedir. Twitter hassas içerik seçeneğini kullanıcılara sunmaktadır.

Twitter Hassas İçerik

Hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesi bulunan twitter çeşitli özellikleri bünyesinde barındıran bir platformdur. Kullanıcılar ayarları istedikleri şekilde yaparak twitter da gezebilmekte, yazı veya fotoğraf ekleyebilmektedir. Twitter hesabı açıldığında incelenmesi mümkün olan özelliklerden bir tanesi Twitter hassas içerik ayarını açma/ kapatma olarak karşımıza çıkmaktadır. Twitter ana sayfasında bildirim ve mesajlara ulaşılabilmektedir. Bildirim kısmında kişiler attıkları tweetlere cevap verenleri ve kendilerini takip edenleri görebilmektedir. Ayarlar ve Gizlilik bölümünde de Twitter hassas içerik özelliğinin yanı sıra şifre, mobil, e-posta bildirimleri gibi başlıklar bulunmaktadır. Twitter kullanıcıları istedikleri takdirde parola sıfırlama eylemini de yapabilmektedir.

Twitter Hassas İçerik Nasıl Kapatılır?

Twitter’a girildiği zaman çeşitli yazılar ve video paylaşımları görülmektedir ki şayet bunlardan bazılarının görünmesi istenmiyorsa hassas içeriği gizle butonuna tıklanabilir. Bu işlemin yapılabilmesi için ilk adımda twitter ayarlar kısmına gitmek gerekiyor. Sonraki aşamada gizlilik ve güvenlik bölümüne tıklayarak alt kısımda bulunan hassas içeriği gizle şıkkı seçilebilir. Bu durum, potansiyel olarak hassas içeriğe sahip tweetlerin arama sonuçlarında engellenmesini sağlamaktadır.

Zamanla yeniliklerin hayatımıza dâhil olduğunu söylemek mümkündür ki buna örnek olarak hem teknolojik cihazlar hem de online olarak kullanılan uygulamalar gösterilebilir. Twitter, kullanıcılara aynı zamanda farklı alternatifleri sunmaktadır. Dünyanın birçok noktasından kullanıcıların tercih ettiği Twitter uygulamasında yer verilen güvenlik kısmında bazı özellikler mevcuttur. Bunlardan biri olan Twitter hassas içerik gizle seçeneği atılan kötü amaçlı tweetlerin otomatik olarak kaldırılmasına yardımcı olmaktadır.

Twitter hassas içeriklerin nasıl kapatılacağını elimizden geldiğince anlatmaya çalıştık. Twitter takipçi ve beğeni satın alma işlemlerinde sizlere yardımcı olan sitemiz hızlı çalışma sistemi güvenilirliğiyle ön plana çıkmaktadır.

Konuyla ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.