Twitter Uygulamasında Video Süresi

Twitter Uygulamasında Video Süresi

Sosyal medya platformları arasında yer alan ve kullanıcılar tarafından tercih edilen bir uygulama olan Twitter kendi bünyesinde çeşitli özellikleri kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor. Popüler bir uygulama olarak dünyanın pek çok yerinde kullanıcıların tercih ettiği Twitter’da bilindiği üzere karakter sınırı 140’tı ancak gelen bir güncelleme ile bu rakam 280’e çıkarılmıştı. Bununla birlikte birde twitter video süresi var ve bizde bu yazımızda konuya ilişkin bilgileri vermeye çalışacağız.

Tweetler 280 Karakter Atılıyor

Teknoloji alanında yaşanan gelişmeler günümüzde kullanılan cihazlara da yansımış ve firmalar akıllı telefon, tablet ve bilgisayarların yeni modellerini piyasaya sürmüştür. Bireyler kullandıkları cihazlar ve internet aracılığıyla sosyal medya uygulamalarına erişebilmektedir. Sosyal medya platformlarından biride Twitter’dır ve çok sayıda kişi tarafından kullanılan bir uygulama haline gelmiştir. Twitter’ın özelliklerinden bir tanesi atılan tweetler için belirlenen karakter sayısıdır. Daha önce 140 karakter ile yazılan tweetler yeni güncellemenin gelmesiyle birlikte 280 karaktere çıkarılmış durumdadır. Twitter’a eklenen bir diğer özellik ise anket yapılabilmesidir.

Twitter Video Süresi

Twitter’da atılan tweetlere fotoğraf ve video eklenmesi mümkündür. Fotoğrafların düzenlenmesi ile emoji eklenmekte ve filtre uygulanabilmektedir. Twitter video süresi 140 saniye yani yaklaşık 2.5 dakika olarak belirlenmiştir. Böylelikle kullanıcılar Twitter video süresi olarak 2 dakika 20 saniyeye kadar video kaydedebilmektedir. Twitter’da paylaştığınız bir videoyu silmek istediğinizde tweetin kendisini silerek videoyu da silebilirsiniz. Twitter uygulamasında direkt mesaj yoluyla video ve gif gönderilmesi de mümkün olmaktadır.

Popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter’da kullanıcılar 280 karakter ile tweet atmakta, bu tweetlere fotoğraf ya da video ekleyebilmektedir. Twitter video süresi yaklaşık 2.5 dakikadır. Bir fotoğrafı Twitter’da paylaşırken kullanıcılar isterse filtre seçmekte ve çıkartma ekleyebilmektedir.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?

Instagram aktif takipçi satın alırsam hesabıma beğeni gelir mi? Şeklindeki sorunuza evet diye cevap vermek hiç de yanlış olmaz. İnstagram’da takipçi a...

Tik Tok Nasıl İndirilir?
Tik Tok Nasıl İndirilir?

Tik Tok uygulama indirme işleminin tüm detayları ile bu blogda. Bir video izleme programı olan Tik Tok, son dönemlerin en çok indirilen uygulaması olm...

Twitter uygulamasında video süresi konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Twitter’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Twitter Türk gerçek takipçi satın alma ve Twitter yabancı gerçek beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Twitter uygulamasında video süresi konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

Gösterilecek yorum yok.