WhatsApp Profilime Bakanlar Nasıl Görülür?

WhatsApp Profilime Bakanlar Nasıl Görülür?

Ülkemizde ilk defa 2013 yılında kullanılmaya başlayan WhatsApp, çok büyük bir ilgi görmüştür. Bugünkü yazımızda WhatsApp profilime bakanlar nasıl görülür konusunu işleyerek birçok kullanıcının merakını gidermeye çalışacağız. Sizlerin daha fazla vaktini almadan konumuza geçelim ve merakınızı giderelim.

WhatsApp Profilime Bakanlar

WhatsApp uygulaması kullanıma sunulduğu günden bugüne yenilenmeye ve güncellenmeye devam etmiş, birçok farklı versiyonunu yayınlamıştır. Bu yeni versiyonlar sayesinde kullanıcılar uygulamayı daha kolay ve verimli kullanabilmişlerdir. WhatsApp yeni gelen sürümleri sayesinde rehberimizde kayıtlı olan WhatsApp kullanıcılarının bazı hareketlerini de görebilmemizi sağlamaktadır. Bu hareketlere WhatApp uygulamasının LOG kısmından ulaşılabilmekte olup, bu bölüm sayesinde kimlerin hangi tarihte ve saatte neler yaptığına bakılabilmektedir.

WhatsApp Profilime Bakanlar Nasıl Görülür?

WhatsApp profilime bakanlar kimler diye merak ediyorsanız, öncelikle WhatsApp’ın plus sürümlerinden birini kullanmalısınız. Bu sürümlerden herhangi birini kullanırsanız LOG kısmı aktif hale gelecek ve birkaç saatin ardından profilinize kimlerin baktığını görebileceksiniz. Şimdi WhatsApp profilinize bakanları nasıl öğreneceğinizi adım adım anlatalım.

Öncelikle WhatsApp Plus ayarlarına girin ve More Settings bölümünü açın. Ardından bu adımları izleyin. 2 Main/Chats Screen >2.5 Contact Online Toast. Bu adımlardan sonra 2.5.1 Show Contact Online Toast  seçeneğini işaretleyin. Eğer hareketler için bildirim sesini açmak istiyorsanız, 2.5.2 Play Tone Also kısmından bildirim sesini açabilirsiniz. Bildirimler ayarlandıktan tekrar More Settings kısmına girmeli ve altta bulunan Open Log dosyasını açmalısınız. Bu kısımda listenizde bulunan herkesin hareketlerini takip edebilirsiniz. Bu hareketler sayesinde profilinize kimlerin baktığını görebilirsiniz. Hareketler tarih ve saatiyle birlikte liste halinde verilmektedir.

WhatsApp Log Kayıtları

WhatsApp log kayıtları sayesinde listenizde bulunan arkadaşlarınızın hareketlerini takip edebileceğinizi anlattık. Fakat dikkat etmeniz gereken en önemli nokta log kayıtlarının günlük olarak tutulduğu ve gece 00.00’dan sonra silindiğidir. Bu nedenle günün kaydını bu saatten önce kontrol etmelisiniz.

WhatsApp profilime bakanlar nasıl görülür konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

1 Yorum

  1. aydın ergün
    aydın ergün

    Whp profilinize bakanları napıcaksınız ya cidden önemli mi abartmayın bu kadar.