YouTube İzlenme Sayısı Nasıl Artar?

YouTube İzlenme Sayısı Nasıl Artar?

Sosyal medya uygulamaları günümüzde kullanıcılar tarafından tercih ediliyor ve popüler olan Instagram, Facebook ve Twitter olmak üzere sıralanıyor. Bu uygulamaların yanı sıra bireyler tarafından kullanılan bir diğer platform ise Youtube diyebiliriz. Çeşitli videoların paylaşıldığı bir platform olan Youtube’da videoların izlenme sayıları görülebilmektedir. Bizde YouTube İzlenme Sayısı ile ilgili bazı bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

YouTube İzlenme Sayısı

Youtube’da birçok kişi tarafından paylaşılan videolar izleyicilere ulaşmakta ve bazıları yüksek izlenme oranlarına sahip olmaktadır. YouTube İzlenme Sayısı için söyleyebileceğimiz hususlardan birisi bazı videolarda izlenme sayısı donmuş görünebilmektedir. Bunun sebebi video izlenme sayısının algoritmik olarak doğrulanmasıdır. Yani izlemelerin gerçek ve doğru olduğunun onaylanması amacıyla Youtube geçici olarak yavaşlayabilmektedir. YouTube izlenme sayısı sürekli olarak doğrulanmaktadır.  YouTube izlenme sayısı için hile yapıldığında ve Youtube bunun farkına vardığında ise muhtemelen izlenme sayısı düşecektir. Youtube’a eklenen videoların başlığı, kategorisi ve açıklaması ile birlikte diğer ayarları düzenlenebilmektedir. Ayrıca kendi Google hesabınızdan yüklediğiniz bir Youtube videosunu silebilirsiniz.

Youtube Video Önizlemesi

Bireyler youtube’da bulunan videoların 3 saniyelik önizlemesini görüntüleyebilir. Bu önizlemeler videolara göz atan izleyiciler daha iyi bir deneyim sunar. Önizleme görüntülemek için imlecin video küçük resminin üzerine getirilmesi yeterlidir. Böylelikle izleyici 3 saniyelik önizlemeyi görmektedir ve daha sonrasında önizleme durduğunda videonun küçük resmi gösterilmektedir.

Gelişen teknolojinin ışığında üretilen yeni cihazlar ve internet aracılığıyla Facebook, Twitter, Youtube gibi uygulamalara erişim sağlanmaktadır. Youtube bugün itibariyle çok sayıda videoyu bünyesinde barındıran bir web sitesidir. İzleyiciler ilgilendikleri alanlara dair videoları arayarak Youtube üzerinden izlemektedir. Youtube’a yüklenen bazı videolar ise izlenme sayısı olarak oldukça yüksek rakamlara ulaşabilmektedir. Video izleme platformu olan Youtube’da kişiler kendilerine ait bir kanal oluşturabilmektedir.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?
Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabıma Beğeni Gelir Mi?

Instagram aktif takipçi satın alırsam hesabıma beğeni gelir mi? Şeklindeki sorunuza evet diye cevap vermek hiç de yanlış olmaz. İnstagram’da takipçi a...

Tik Tok Nasıl İndirilir?
Tik Tok Nasıl İndirilir?

Tik Tok uygulama indirme işleminin tüm detayları ile bu blogda. Bir video izleme programı olan Tik Tok, son dönemlerin en çok indirilen uygulaması olm...

YouTube İzlenme Sayısı nasıl artar konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonun geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Youtube’un yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca YouTube abone satın alma ve YouTube görüntüleme satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YouTube İzlenme Sayısı nasıl artar konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

2 yorum

  1. Ahmet KURNAZ
    Ahmet KURNAZ

    Ben takip ediyorum güncel ve araç üzerine olan videolar yeni dahi olsa hemen izlenim alıyor. Devamlı paylaşım yerine güncel konular daha iyi oluyor

  2. Melih Gazi İNCEBEL
    Melih Gazi İNCEBEL

    Bunun için birçok yöntem var. Aslında ilk olarak paylaşımlarda öne çıkan resimler ilginç seçmek gerekiyor. Sonrasında ise paylaşımlarda hastag etiketler atılması önemli.