100
Takipçi
40,50 ₺
250
Takipçi
%7 İNDİRİMLİ
101,25 ₺
93,75 ₺
500
Takipçi
%13 İNDİRİMLİ
202,50 ₺
175,00 ₺
1000
Takipçi
%19 İNDİRİMLİ
405,00 ₺
325,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 23 Değerlendirme
Yorum Yap

Yabancı Gerçek Özellikleri

 • Twitter Yabancı Gerçek Takipçi Nedir?

  Twitter Yabancı Gerçek Takipçi, uluslararası gerçek kullanıcılar tarafından sağlanacak olan profesyonel bir takipçi hizmetidir.

 • Neden Alınmalı?

  Twitter Yabancı Gerçek Takipçiler ile üst düzey ve erişilmesi zor bir etkileşime organik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 • Azalma Riski

  Gerçek kullanıcılar hesaplarını kendileri yönettiklerinden dolayı alacağınız bu hizmette düşüş yaşanabilir. Bu nedenle her siparişe ek olarak yaklaşık %25 fazladan gönderim sağlanır.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • BİLGİLENDİRME

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Yabancı takipçiler sizlerin uluslararası bir etkileşim ağında ön plana çıkmanıza yardımcı olur. Böylece ülke dışından da kullanıcılar tarafından etkileşim alma ihtimaliniz artar ve fenomenlik yolunda önemli adımlar atmış olursunuz.

  Satın aldığınız takipçileri;  ödeme işlemlerinizi tamamladıktan sonra ilk yarım saat içerisinde tamamlanmış olacaktır. Herhangi bir aksaklık olması durumunda 7/24 aktif olarak hizmet veren Müşteri Temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. 

  Yabancı gerçek takipçi paketinde ki takipçileriniz gerçek yabancı kişiler tarafından sağlanacaktır. Gerçek kullanıcılar çok az bir ihtimal de olsa sizi takipten çıkabilir. Ancak biz bu durumu telafi etmek için %100 garanti veriyoruz ve satın aldığınız takipçilerin sayısının düşmeyeceğini taahhüt ediyoruz. 

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Twitter Yabancı Gerçek Takipçi Satın Al
  TS
  Twitter yabancı gerçek takipçi satın alarak hesabınızın takipçi sayısını yabancı ve gerçek kullanıcılarla artırabilirsiniz. Satın Almak için tıklayınız.
  534
  534
  Twitter Yabancı Gerçek Takipçi Satın Al
  40.50 2024-12-30 Stokta Var https://takipcisatinal.org/twitter/takipci/yabanci-gercek
  5 / 5
  5 1 Toplam: 23 Değerlendirme
  Takipçilerden sonra etkileşimlerimizde

  Takipçilerden sonra etkileşimlerimizde bir hayli artış oldu çok sağolun.

  5 5 1 2019-04-09 Ahmet Canat
  Ahmet Canat
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek