1000
Dinleyici
95,00 ₺
2500
Dinleyici
%4 İNDİRİMLİ
237,50 ₺
227,00 ₺
5000
Dinleyici
%6 İNDİRİMLİ
475,00 ₺
444,00 ₺
10000
Dinleyici
%13 İNDİRİMLİ
950,00 ₺
825,00 ₺
25000
Dinleyici
%18 İNDİRİMLİ
2.375,00 ₺
1.940,00 ₺
50000
Dinleyici
%21 İNDİRİMLİ
4.750,00 ₺
3.750,00 ₺
100000
Dinleyici
%26 İNDİRİMLİ
9.500,00 ₺
6.975,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 89 Değerlendirme
Yorum Yap

Spotify Aylık Dinleyici Özellikleri

Spotify sanatçı hesapları için hazırlanmış olan bu özellik, sanatçıların oluşturdukları playlistlerin ve müziklerin olması gereken yere gelebilmesi için geliştirilmiştir. Çoğu sanatçı, popüler olma davasına saçma sapan içerikler üreten kişiler yüzünden, hak ettikleri yere gelememektedir. İçerikleri kaliteli olan kişilerin, yalnızca bir kere satın alarak ilgi görecekleri ve gerçek dinleyiciler bulabilecekleri bu hizmet sayesinde, para kazanmaları mümkün olacaktır. Spotify aylık dinleyici satın al hizmeti, sanatçıların hak ettikleri yerlere gelebilmelerini, yeni takipçiler kazanabilmelerini ve tüm bunların sonucunda Spotify’den para kazanabilmelerini sağlamaktadır.

spotify aylık dinleyici nedir

Spotify Aylık Dinleyici Satın Alma Hizmeti Nedir?

Yalnızca sanatçı hesapları için verilen, kişisel hesaplar için geçerli olmayan bir hizmettir. Artist hesabının kalitesinin ve istatistiklerinin artması için geliştirilmiştir. Sanatçının aylık izlenme oranını arttırarak, kapasitesini genişletmekte ve bu şekilde takipçisinin artmasını sağlamaktadır. Yüklenen kullanıcı türü, hesap sahibi dahil hiç kimse tarafından görüntülenememektedir. Yalnızca dinleyici sayısının arttığı görüntülenmekte ve bu hesabın statüsünün artması için yeterli olmaktadır. Aylık dinleyici sayısını arttıran bu özellik, playlist ve çalma listeleri için gerekli olan dinleyici sayısına ulaşılabilmeyi sağlamaktadır. Aktif, gerçek ve Türk dinleyici kazandıran bir sistemdir. Dinleyiciler tamamen organiktir ve sanatçıların hak ettikleri ilgiyi çok ucuz fiyata görebilmelerini sağlamaktadır.

Spotify aylık dinleyici satın alma hizmetiyle alakalı olarak bilinmesi gereken altın kural, firmaların düşüş garantisi vermediğidir. Fakat şimdiye kadar yapılan yüklemeler göstermiştir ki, bu hizmeti satın alan takipçilerin yaklaşık yüzde 90’lık bir kısmında düşüş neredeyse görülmemiştir. Dinleyici satın alınıp, ödeme yapıldıktan sonra dinleyicilerin yüklenme süresi 1-3 gün olarak belirlenmiştir. Sürenin uzun olmasının sebebi aylık istatistiklerin 24 saatte bir alınıp, değişmesi ile alakalıdır. Sipariş miktarının yüksek olması, sürenin uzamasına neden olabilir. Fakat 24. saatten itibaren profilde değişiklik görüntülenebilecektir.

spotify aylık dinleyici satın al

Spotify Aylık Dinleyici Satın Alma Hizmeti Ne İşe Yarar? Yararları Nelerdir?

Spotify aylık dinleyici satın alma hizmeti, kişilerin profillerinde istedikleri kaliteye ulaşabilmeleri ve oluşturdukları müzik ve playlistlerin yeterince dinleyici bulabilmeleri için hazırlanmış bir hizmettir. Gerekli sayıya ulaşıldığı takdirde, Spotify bunun için sanatçılara ödeme yapmakta ve tanınmalarını sağlamaktadır. Spotify’de tanınan biri olmak, gerçek hayatta ve diğer sosyal medya hesaplarında da kişilerin kolay yoldan para kazanabilmelerini sağlayabilecek olan bir aktivitedir. Bunun için bu hizmet, özellikle gerçekten kaliteli içerik üreten kişiler tarafından kaçırılmaması gereken bir hizmettir. Çünkü bu hizmeti bir kez satın almak, kişinin istediği başarıya ulaşabilmesini sağlayacaktır. İçerikleri daha çok komiklik üzerine olan kişiler ise, bu hizmeti birkaç kez satın alarak istedikleri başarıya ulaşabilir.

Spotify Aylık Dinleyici Satın Alma Hizmeti Nasıl Satın Alınır?

Spotify aylık dinleyici satın almak isteyen kişiler https://takipcisatinal.org/ sitemizi ziyaret ederek, kolaylıkla ve güvenilir bir şekilde takipçi satın alabilirler. Aldıkları takipçi miktarına göre, çeşitli indirimler sağlanmaktadır. Bu hizmet takipçi satın almanın en ucuz ve en güvenilir yollarından bir tanesidir.

spotify aylık dinleyici nasıl satın alınır

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Satın aldığınız Spotify Aylık Dinleyici sayılarınızda zaman içerisinde herhangi bir şekilde azalma yaşanması mümkün olmayacaktır. Satın aldığınız sayıda ki beğeniler aynı kalır. Aksi bir durum olması halinde instagramdeposu.com sizlere %100 telafı garantisi sunar.

Spotify Aylık Dinleyici satın aldıktan sonra, satın alma işlemleriniz biter bitmez sizler için çalışmaya başlarız. Dinleyicileriniz en kısa sürede hesabınıza tanımlanacaktır.

İade işlemleri ile ilgili bilgi almak için sitemizde yer alan ' İade Koşulları ' sayfamızdan detaylı bilgileri bulabilirsiniz. 7/24 aktif olarak hizmet veren Müşteri Temsilcilerimizle de iletişime geçip hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Spotify Aylık Dinleyici Satın Al
TS
Spotify aylık dinleyici satın al ürünü ile profilinizde yer alan müziklerin 1 aylık ortalama dinleyici sayısını yükseltebilirsiniz.
2587
2587
Spotify Aylık Dinleyici Satın Al
95.00 2024-12-30 Stokta Var https://takipcisatinal.org/spotify-aylik-dinleyici-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 89 Değerlendirme
5 değil 10

5 değil 10 yıldızı hakediyor. Başka yerde Spotify aylık dinleyici hizmetini bulamamıştım. Burada yüksek kaliteli bir sitede bulduğum için çok memnunum.

5 5 1 2019-12-18 Uğur Kuşçu
Uğur Kuşçu
Gösterdiğiniz ilgi için

Gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkürler. Sporify aylık dinleyicilerimden çok memnunum.

5 5 1 2019-12-18 Semra
Semra
Ellerinize sağlık. Gerçekten

Ellerinize sağlık. Gerçekten umduğumdan fazlasını bana sundunuz.

5 5 1 2019-12-18 Perihan
Perihan
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek