100
Takipçi
105,00 ₺
250
Takipçi
%21 İNDİRİMLİ
262,50 ₺
205,00 ₺
500
Takipçi
%24 İNDİRİMLİ
525,00 ₺
398,00 ₺
1000
Takipçi
%21 İNDİRİMLİ
1.050,00 ₺
820,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 178 Değerlendirme
Yorum Yap

Takipçi Özellikleri

Sayfamızdan satın alacağınız hizmetler sayesinde, artık Linkedin profilinizi daha aktif ve başarılı bir şekilde kullanabileceksiniz. Sayfamızdaki Linkedin hizmeti başta olmak üzere bütün takipçi satın alma hizmetleri garantili ve güvenlidir. Bot hesaplar kullanılarak profiliniz kesinlikle riske atılmamaktadır. Sizlerin de eğer Linkedin konusunda takipçiye ihtiyacınız varsa bu noktada firmamızı tercih edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz takipçiler, ödemeler tamamlandıktan sonra hesabınıza aktarılmaya başlayacaktır. Düzenli olarak hesabınızı takip etmenizi önermekteyiz. Dilerseniz sizler de artık sizler de kolay bir şekilde iş arayabilir ya da çalışanlara erişim sağlayabilirsiniz.

 linkedin takipçi satın al

Linkedin’de Düşmeyen Takipçi Almak

Sayfamız aracılığıyla düşmeyen takipçilere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Prestijinizi kolay bir şekilde yükseltebileceğiniz bu hizmet sayesinde hesabınızın popüler olmasını sağlayabilirsiniz. Satın aldığınız takipçileri dilerseniz yabancı dilerseniz de Türk olarak düzenleyebilirsiniz. takipcisatinal.org sayfamız sayesinde artık Linkedin hesabınızdan daha fazla verim alabiliriniz.

Linkedin takipçi satın al işlemi sayesinde, artık kısa süre içerisinde Linkedin hesabınızda çok sayıda takipçiniz olacak. Linkedin profili günümüzde iş arayan kişilerin önem verdiği uygulamalar arasında bulunmaktadır. İyi bir Linkedin kullanıcısı kolay bir şekilde iş bulabilmektedir. Ancak işverenlerin dikkatinizi kolay bir şekilde çekebilmek için takipçi sayınızın çok olması gerekmektedir.

Linkedin Takipçi Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Linkedin takipçi satın alma işlemini takipcisatinal.org sayfamız aracılığıyla pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Linkedin sizlerin de bildiği gibi günümüzde çok fazla kullanılan bir uygulamadır. Diğer sosyal medya hesaplarına bağlı olarak amacı aslında biraz daha farklıdır. Kişiler bu platform üzerinde iş ya da çalışan aramaktadır. Aktif takipçileriniz sayesinde dünyanın pek çok yerindeki kişilere ulaşarak, etkileşim kurabilirsiniz. CV yayma özelliği sayesinde kolay bir şekilde iş ya da işveren bulabileceğinizi garanti ediyoruz. Sayfamız aracılığı ile Linkedin takipçi satın almak istiyorsanız, aşağıdaki işlemleri sırasıyla uygulamanız gerekecektir:

  • Sizin için sayı olarak belirlediğimiz takipçi sayılarından bir tanesini seçmelisiniz.
  • Seçtiğiniz Linkedin takipçi sayısını dilerseniz kendi isteğinize göre düzenleyebilirsiniz.
  • Daha sonra sayfada bulunan URL kısmına, Linkedin profilinizin linkini yapıştırmanız gerekmektedir.
  • Son olarak ödeme işlemine geçerek en güvenilir takipçi sayfasından hesabınıza takipçilerinizi tanımlamış olacaksınız.

 linkedin aktif takipçi satın al

Neden Linkedin Takipçi Hizmeti İçin TakipciSatinAl.Org’u Seçmeliyim?

Sizlere çok sayıdaki takipçiyi en uygun fiyatta veren sayfa olarak bizleri tercih etmeniz için pek çok sebep sıralayabiliriz. TakipciSatinAl.Org sayfamızı şu sebeplerden ötürü tercih etmelisiniz:

  • Sayfamızdaki takipçiler hem gerçek hem de aktiftir.
  • Bot olmayan takipçiler sayesinde, hesabınızı daha etkileşimli bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Fiyatlarımız, sektör içerisindeki diğer sayfalara kıyasla son derce uygundur.
  • Güvenli ödeme yöntemlerimiz bulunmaktadır.
  • Sayfamız aracılığı ile en az 100 en fazla 1000 takipçi satın alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre takipçi sayısını arttırabilirsiniz.

 linkedin gerçek takipçi satın al

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Linkedin Takipçi, linkedin profilinizin daha fazla dikkat çekici bir hale gelmesini sağlayacaktır. Takipçi sayılarında ki artış arkadaşlarınız ve işverenler tarafından fark edilecektir. 

takipcisatinal.org olarak bizler yüksek kaliteli sosyal medya hizmetlerini, en uygun fiyatlarda, en hızlı bir şekilde sizlere sunmaktayız. Ayrıca %100 güvenilir ödeme yöntemleri sayesinde hiçbir şekilde zarar görme riskiniz bulunmaz. 

Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişler yasaldır ve vergiye tabidir. Siparişlerinizden sonra sizler adına faturalarınız otomatik olarak oluşturulur ve kurumsal firmamız tarafından e-mail adresinize gönderilir. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Linkedin Takipçi Satın Al
TS
Linkedin takipçi satın alarak hesabınızı gerçek ve aktif kullanıcıların takip etmesini ve bağlantılarınızın büyümesini sağlamak için hemen tıklayın.
3384
3384
Linkedin Takipçi Satın Al
10.50 2024-12-30 Stokta Var https://takipcisatinal.org/linkedin-takipci-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 178 Değerlendirme
Başarılı ve uygun

Başarılı ve uygun fiyatlı teşekkürler.

5 5 1 2020-02-14 Demirhan Aydoğdu
Demirhan Aydoğdu
Hizmet dediğin böyle

Hizmet dediğin böyle kaliteli olur. Gerçekten kalite denildiği zaman aklıma direkt burası geliyor artık.

5 5 1 2020-02-14 Rıza Erdal
Rıza Erdal
Çok memnun kaldım.

Çok memnun kaldım. Linkedin takipçilerim gayet hızlı geldi. Sağolun.

5 5 1 2020-02-14 Ferhat Karaman
Ferhat Karaman
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek