Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Video
5 / 5
5 1 Toplam: 180 Değerlendirme
Yorum Yap

Periscope Beğeni Özellikleri

 • Periscope Beğeni Nedir?

  Periscope Beğeni, kanalınızda bulunan videolarınız için satın alabileceğiniz kalp sayısı arttırma hizmetidir.

 • Neden Alınmalı?

  Periscope Beğeni satın alarak videolarınızı daha popüler gösterebilir ve organik trafik oranlarınızı arttırabilirsiniz.

 • Azalma Riski Yok

  Bu hizmetimizde düşüş veya azalma riski yoktur. Aksi takdirde siparişinizden itibaren altı ay boyunca düşüşlerin tekrar sağlanacağını garanti ederiz.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • BİLGİLENDİRME

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Periscope Beğeni satın alarak videolarınızı rakipleriniz arasında ön plana çıkarabilirsiniz. Bu sayede profilinizin popüleritesi artacak ve fenomen olma yolunda hızlı adımlar atabileceksiniz. 

  Periscope beğeni hizmetimiz %100 güvenilir bir hizmettir. Tamamen sizlerin güvenliği ön planda tutularak tasarlanmıştır. Bu nedenle herhangi bir şekilde sizlere zarar vermesi söz konusu olmayacaktır. 

  Periscope Beğeni siparişleriniz tarafımıza ulaşır ulaşmaz sizler için hızlı bir şekilde çalışmaya başlarız. Siparişleriniz sırasında sizlere belirtilmiş olan tahmini teslimat süresi içerisinde tüm periscope beğenileriniz tamamlanacaktır. 

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Periscope Beğeni Satın Al
  TS
  Periscope beğeni satın al hizmeti ile mevcut gönderilerinize veya ekleyeceğiniz paylaşımlarınıza gerçek kullanıcıların kalplerini alabilirsiniz.
  3621
  3621
  Periscope Beğeni Satın Al
  9.90 2024-12-30 Stokta Var https://takipcisatinal.org/periscope-begeni-satin-al
  5 / 5
  5 1 Toplam: 180 Değerlendirme
  Popüler bir hesaba

  Popüler bir hesaba sahip olabilmek için beğeni aldım ve etkileşimin hızla yükseldi. Güvenilir ve kaliteli bir site teşekkürler

  5 5 1 2020-04-09 Ufuk C.
  Ufuk C.
  Etkisini kısa sürede

  Etkisini kısa sürede gördüm. Aynı gün açtığım canlı yayında ortalama izleyici sayımda inanılmaz bir yükselme oldu teşekkürler

  5 5 1 2020-04-09 Güney T.
  Güney T.
  Gönderime satın aldığım

  Gönderime satın aldığım kalpler kısa sürede hesabıma tanımlandı. Hizmetinizden çok memnun kaldım. Yeni paylaşımlarımda da satın almayı düşünüyorum.

  5 5 1 2020-04-09 Funda E.
  Funda E.
  Periscope beğenileri hızla

  Periscope beğenileri hızla geldi sorunsuz bir hizmet teşekkürler.

  5 5 1 2020-04-09 Ersin B.
  Ersin B.
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek