100
Beğeni
5,90 ₺
250
Beğeni
%18 İNDİRİMLİ
14,75 ₺
12,00 ₺
500
Beğeni
%35 İNDİRİMLİ
29,50 ₺
19,00 ₺
1000
Beğeni
%50 İNDİRİMLİ
59,00 ₺
29,00 ₺
2500
Beğeni
%52 İNDİRİMLİ
147,50 ₺
69,75 ₺
5000
Beğeni
%56 İNDİRİMLİ
295,00 ₺
129,50 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51Toplam:179 Değerlendirme
Yorum Yap

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

VK beğeni hizmeti ile video ve fotoğraf paylaşımlarınızın etkileşim oranını hızla arttırabilirsiniz.

Sitemizden satın alacağını ürün ve hizmetler için gönderinizin url adresini kopyalamanız gerekmektedir. Kopyaladığınız url adresini sayfamızdaki ilgili alana yapıştırarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Sitemizden satın aldığınız ürünlerde sizden şifre veya hesap bilgileri istenmediğinden dolayı güvenle alım yapabilirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
VK Beğeni Satın Al
TS
VK beğeni satın al işlemi ile paylaşımlarınızın erişilebilirlik şansını hızla arttırabilirsiniz. Hemen tıkla ve dene!
3739
3739
VK Beğeni Satın Al
0.592022-12-30Stokta Var https://takipcisatinal.org/vk-begeni-satin-al
5 / 5
51Toplam:179 Değerlendirme
Deniz F.

Daha önce satın aldığım beğeniler kısa sürede hesabıma gelmişti. Umarım kaliteniz aynıdır ve kısa sürede beğenilerim tamamlanır.

Deniz F.
Ulaş R.

Videolarımın izlenme oranlar çok düşüktü ve sizden aldığım beğeniler sayesinde kısa sürede izelnme sayımda da artış yakaladım.

Ulaş R.
Gülşah F.

VK platformunu kullanan kişi sayısı fazla değil ama beğeni sayısının etkisi mükemmel oldu. Teşekkürler

Gülşah F.
Vural E.

Deneme amaçlı en düşük adetten satın aldım ve sorunsuz geldi. Beğeniden çıkanda olmadı. Tekrar daha fazla sipariş veriyorum bu sefer.

Vural E.
Ümit A.

Fotoğrafımın beğeni sayısı az duruyordu ve satın aldığım beğeniler ile kısa sürede etkileşimi arttı geri dönüşü inanılmaz oldu.

Ümit A.

Blog Yazılarımız

Instagram Şikayet Bildirimi
29/07/2019
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Instagram’ı yoğun mesaiye sokuyordur belki. Sürekli olarak şikayet etmek isteyen insanlar var. Instagram’ın çok kapsamlı bir şikayet bildirimi sayfası mevcut. Instagram şikayet bildirimi sayfaları nasıl kullanılır ve adresleri nelerdir şimdi bakalım. Instagram üzerinden yaşadığınız sıkıntılar hakkında detaylı […]

 
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
29/07/2019
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına rağmen bazen bitmek bileyen hataları var ne yazık ki. Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu şeklinde kullanıcılara görünen bu hatanın sebeplerini ve çözümlerini birlikte görelim. Bu Hata Temelde Neyi Söylüyor Bize? İnternet bağlantısı hatasıdır bu. […]

 
Instagram Beğeni Satın Al Nedir?
25/07/2019
Instagram Beğeni Satın Al Nedir?

Instagram kullanan herkes Instagram’da takipçi satın alma ve beğeni satın alma gibi terimleri duymuştur. İlk defa araştırmaya karar verdiyseniz,sizin için İnstagram’da beğeni satın al nedir sorusuna net ve açıklayıcı bir cevap verelim. Instagram’da arkadaş çevreniz dar ise beğenileriniz az olacaktır. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın kolay değildir beğeni sayısını arttırmak. İşte bunun için beğeni satın alabilir […]

 
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek