Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 165 Değerlendirme
Yorum Yap

Periscope Takipçi Özellikleri

 • Periscope Takipçi Nedir?

  Periscope Takipçi, persicope kanalınızın takipçi sayılarını arttırmaya yönelik profesyonel ve güvenilir sosyal medya servisidir.

 • Neden Alınmalı?

  Periscope Takipçi hizmetimizden faydalanarak kanalınızı popüler hale getirebilir ve kendinize fenomenler arasında yer ayırabilirsiniz.

 • Azalma Riski

  Gerçek kullanıcılar hesaplarını kendileri yönettiklerinden dolayı alacağınız bu hizmette düşüş yaşanabilir. Bu nedenle her siparişe ek olarak yaklaşık %25 fazladan gönderim sağlanır.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • BİLGİLENDİRME

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Periscope Takipçi ya da diğer tüm sosyal medya hizmetlerimizden yararlanırken kesinlikle sizlerden şifre veya kişisel bilgileriniz istenmeyecektir. Şifre bilgileriniz olmadan tüm siparişleriniz %100 güvenilir bir şekilde tamamlanır.

  Periscope Takipçi hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin güvenliği ön planda tutularak tasarlanmıştır. Satın alma işlemleriniz sırasında ya da sonrasında hesabınızın herhangi bir şekilde zarar görmesi mümkün değildir. 

  Periscope Takipçi satın alma işlemleriniz tamamen organik bir şekilde hesabınıza yansıyacaktır. Tüm takipçiler sizlere organik bir etkileşim kazandırır ve satın alma işlemi yaptığınız kesinlikle fark edilemez. 

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Periscope Takipçi Satın Al
  TS
  Periscope takipçi satın al hizmeti ile sosyal medya hesabınızın gerçek ve aktif kullanıcılar sayesinde popüler olmasını sağlayabilirsiniz
  3618
  3618
  Periscope Takipçi Satın Al
  69.90 2024-12-30 Stokta Var https://takipcisatinal.org/periscope-takipci-satin-al
  5 / 5
  5 1 Toplam: 165 Değerlendirme
  Takipçiler kısa bir

  Takipçiler kısa bir sürede hesabıma geldi.

  5 5 1 2020-04-09 Tolga R.
  Tolga R.
  Periscope yayınlarmın yeterince

  Periscope yayınlarmın yeterince izlenmediğini düşüyorum ve satın aldığım takipçiler ile hızla yayınlarıma katılım arttı. Teşekkürler

  5 5 1 2020-04-09 Ozan Y.
  Ozan Y.
  Hesabımın popüler olması

  Hesabımın popüler olması için sizden satın aldığım hizmetler kısa sürede hesabıma tanımlandı.

  5 5 1 2020-04-09 Kuzey T.
  Kuzey T.
  Periscope hesabıma satın

  Periscope hesabıma satın aldığım takipçilerin tamamı gerçek ve aktif teşekkürler.

  5 5 1 2020-04-09 Tunay D.
  Tunay D.
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek