1000
Takipçi
%32 İNDİRİMLİ
250,00 ₺
170,00 ₺
2500
Takipçi
%36 İNDİRİMLİ
625,00 ₺
400,00 ₺
100
Takipçi
25,00 ₺
250
Takipçi
%12 İNDİRİMLİ
62,50 ₺
55,00 ₺
500
Takipçi
%24 İNDİRİMLİ
125,00 ₺
95,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 164 Değerlendirme
Yorum Yap

Tumblr takipçi satın al hizmeti sayesinde, Tumblr’de yeni olan hesaplar kısa zamanda büyüyerek istedikleri etkileşimlere ulaşabilme imkanına sahiptir. Bunun yanı sıra, eski olmalarına ve gerçekten kaliteli paylaşımlar yapmalarına rağmen hak ettikleri ilgiyi göremeyen hesaplar da bulunmaktadır. Bu hesapların büyümesi, paylaşımlarının öne çıkması ve onların da hak ettikleri yere gelebilmeleri amacıyla verilen bu hizmet ucuz yoldan takipçi kazanmanın sayılı adresleri arasında yer almaktadır.

Gerçek, aktif, Türk, bot olmayan takipçiler kazanma işlemini gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların, hilesiz olarak alabilecekleri bu takipçiler kalıcılığı garanti edilmese de yüzde 80’i genellikle gitmeyen takipçilerdir. Tüm bunların yanı sıra satın alınan takipçiler, profilleri öne çıkardıklarından dolayı daha fazla takipçi kazanılmasına da yardımcı olmaktadırlar.

tumblr takipçi satın al

Tumblr Takipçi Nasıl Satın Alınır?

https://takipcisatinal.org/tumblr-takipci-satin-al sitemiz üzerinden kolaylıkla satın alabileceğiniz takipçiler için herhangi bir şifre girmenize gerek yoktur. Gösterilen alanlara profil linkinizi ve alacağınız takipçi sayısını girip ödeme yapmanız, takipçi kazanmanız için yeterlidir. Sistemimizden alabileceğiniz minimum takipçi sayısı 100, maksimum takipçi sayısı 50000 olarak sınırlanmıştır. Hesaplarımızın hiçbiri bot değildir. Bunun yanı sıra, takipçiler hesabınıza aldığınız sayıya göre 8 dakika ila 2 haftada yüklenmektedir.

Tumblr için takipçi kazanmayı öğrenme, takipçilerini arttırma ve daha çok kullanıcıya erişme işlemlerini gerçekleştirerek takipçi kasma yapacak olan kullanıcılar sitemizi ziyaret ederek işlemlerini kolaylıkla halledebilir.

Tumblr Takipçimin Fazla Olması Hesabıma Ne Katar?

Tumblr sistemi itibariyle fazla takipçili hesapları anasayfada ve keşfette öne çıkaran bir uygulamadır. Bu durum takipçi sayısı kısa zamanda artmış olan, ya da çok fazla takipçiye sahip olan hesapların öne çıkmasını sağlamaktadır. Hesapları öne çıkan kişiler daha çok kullanıcıya erişirler. Bu durum kişilerin daha çok etkileşim kazanmalarını sağlayarak, onları Tumblr’de öne çıkarmaktadır.

Tumblr Takipçi Nasıl Kazanılır?

https://takipcisatinal.org/tumblr-takipci-satin-al sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde takipçi satın alınarak takipçi kasma işlemi gerçekleştirilir. Takipçi programı üzerine profilinizin linkini bırakmanız ve kazanmak istediğiniz takipçi sayısını yazmanız takipçi kazanmanıza yardımcı olacaktır. Takipçi havuzu üzerinde bulunan hesapların tamamı, kişilerin takipçi sayılarını arttırmak amacıyla açılmıştır.

tumblr yabancı takipçi satın al

Tumblr Takipçiler Nasıl Görülür?

Tumblr üzerinden takipçi satın alma programı ile satın alınmış olan takipçiler, profil sahibinin verdiği onaya göre diğer kişilere görünmektedir. Profil sahibi takipçilerinin başkaları tarafından görülmesini istemezse, takipçiler görünmeyecektir. Kazanılan takipçiler arasında yabancı takipçiler de bulunmaktadır. Fakat genel itibariyle gerçek, aktif ve Türk takipçiler kazandırılmaktadır. Sitemiz bu konuda uzman ve güvenilir bir sitedir. Bunun yanı sıra, fiyatları diğerlerine oranla oldukça ucuzdur.

Tumblr takipçi satın alma hizmeti ile alınan takipçiler uzun süre hesapta kalacaktır. Hesap sahibinin aktif olması, güzel ve kaliteli paylaşımlar yapması sonucunda elde edilecek olan başarı daha yüksek olacağından dolayı, takipçilerin kalma durumunu biraz da hesap sahibi belirlemektedir. Bu nedenle takipçi satın alındıktan sonra düzenli paylaşım yapmak ve sık sık hashtag kullanmak önemli bir ayrıntı olacaktır.

tumblr gerçek hayran satın al

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tumblr Takipçi satın alarak fenomen olma yolunda hızlı adımlar atabilirsiniz. Takipçi oranınız arttıkça tanınılırlığınız hızlı bir şekilde artmaya başlar. Bu sayede daha fazla etkileşim oranına ulaşırsınız.

Satın aldığınız takipçi sayılarında ilerleyen zaman içerisinde bir azalma yaşanması söz konusu değildir. Aksi bir durum olması halinde %100 telafi garantisi vermekteyiz.

takipcisatinal.org olarak sizlere yüksek kaliteli sosyal medya çözümlerini en uygun fiyatlardan sunmanın gururunu taşımaktayız. Yüksek kaliteye ulaşmak artık çok kolay, hem de en uygun fiyatlardan!

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Tumblr Takipçi Satın Al
TS
Tumblr takipçi satın alarak sizde popüler bir sayfaya ulaşabilmek için gerçek ve aktif hayranlara sahip olmak için hemen tıklayın
2858
2858
Tumblr Takipçi Satın Al
25.00 2023-12-30 Stokta Var https://takipcisatinal.org/tumblr-takipci-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 164 Değerlendirme
Helin

Ne diyeceğimi bilemiyorum gerçekten harikasınızzz

Helin
Elif Dergiz

Tumblr takipçiler ile çok güçlü bir yükseliş kazandım elinize sağlık

Elif Dergiz
Mithat Çelik

Kaliteli hizmetiniz için teşekkür ederim. Takipçi sayılarımda azalma yaşanmadı. Bu çok önemli bir şey.

Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek