https://takipcisatinal.org/hizmet
Hizmetlerimiz 2024-06-21T11:56:56+03:00 2024-06-21T11:56:56+03:00
https://takipcisatinal.org/hizmet TS
TS
https://takipcisatinal.org/img/logo/structure/instagramtakipcisatinal.svg

takipcisatinal.org, geniş sosyal medya yelpazesi ile Instagram, Twitter ve Facebook hesaplarınız için takipçi, beğeni ve yorum hizmetleri sağlamaktadır. En yüksek kaliteyi ve desteği en uygun fiyata sunmayı prensip edinen takipcisatinal.org hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz İletişim bölümünden ulaşarak 7/24 bilgi alabilirsiniz.

Sitemizden bir hizmeti satın aldığınız anda siparişiniz işleme alınmaktadır.

Sitemiz Türkiye'nin en büyük e-ticaret ödeme sistemi olan PayTR ile çalışmaktadır. Tüm bilgileriniz PayTR ile şifrelenmekte ve güvene alınarak biz dahil hiç bir üçüncü şahıs ile paylaşılmamaktadır.

Sitemizden EFT/Banka Havalesi ile ödeme yapmanız mümkündür. Mobil/Online bankacılık ile rahatlıkla siparişlerinizin ödemelerini yapabilirsiniz. Online bankacılık kullanmıyorsanız ATM/Bankamatik üzerinden ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizin birçok banka ile anlaşması bulunmaktadır.

Satın aldığınız hiç bir hizmet için sosyal medya hesaplarınızın şifresine ihtiyacımız yoktur.

INSTAGRAM TAKİPÇİ HİZMETLERİMİZ

Instagram takipçi hizmetimiz gerçek ve bot olmak üzre iki ana kategoriye ayrılmaktadır. Gerçek kullanıcılar tamamen gerçek ve organik kişilerden oluşmaktadır. Bot kullanıcılar ise gerçek olmayan gerçek gibi tasarlanmış hesaplardır.

Hizmetlerin fiyatları takipçinin türüne adetine ve kalitesine göre değişkenlik göstermektedir.

Yabancı takipçiler, Yabancı Gerçek Takipçi ve Yabancı Bot Takipçi olarak kendi altında iki türe ayrılmaktadır. Size uygun olan ürünü seçebilirsiniz.

GERÇEK ORGANİK AKTİF TÜRK TAKİPÇİ

Türk gerçek kullanıcılar, Türk, gerçek, aktif ve organik kullanıcılardan oluşmaktadır.

Türk gerçek takipçilerde dilerseniz kadın veya erkek kullanıcıları tercih edebilirsiniz. Karışık cinsiyette yüklenen paketlerde fiyatlar %50 indirimli olmaktadır.

Türk gerçek takipçiler dilerlerse yorum yazabilir, fotoğraflarınızı beğenebilir ve videolarınızı izleyebilirler.

Türk geçrek takipçiler gerçek kişilerden oluşmaktadırlar ve dilerlerse sizi takip etmeyi bırakabilirler. Gerçek kullanıcıların takipten çıkmayacağını garanti edemiyoruz gerçek kişiler oldukları için bu konuda tamamen kendi iradeleri ile karar vermektedirler.

Gerçek takipçileri hesabınızda tutma sorumluluğu tamamiyle size aittir.

YABANCI GERÇEK TAKİPÇİ

Instagram yabancı gerçek takipçiler dünya geneli gerçek ve yabancı kullanıcılardan oluşmaktadır. Her ülkeden her cinsiyetten ve her yaştan kişileri içermektedir. Tamamiyle gerçek kişilerdir.

Yabancı gerçek takipçilerin Türk gerçek takipçilere kıyasla etkileşimi daha yüksektir. Yabancı gerçek takipçiler Türk gerçek takipçiler ile kıyaslandığında takipten çıkma oranı çok daha düşük kalmaktadır.

YABANCI BOT TAKİPÇİ

Yabancı bot kullanıcılar özel olarak tasarlanmıştır ve tıpkı yabancı gerçek kişiler gibi görünürler. Profil fotoğrafları, paylaşmış oldukları fotoğrafları ve takipçileri vardır.

Yabancı bot takipçiler gerçek olmadıkları için özgür hareket edemezler ve takipten çıkamazlar.

Yabancı bot takipçi fiyatları diğer hizmetlere göre oldukça uygun fiyatlı ve ekonomiktir.

Eğer yüklenen bot takipçiler herhangi bir sebeple takibi bırakırlarsa yerine yeniden yükleme yapma garanti veriyoruz.

INSTAGRAM BEĞENİ HİZMETİ

Paylaşmış olduğunuz fotoğraflara ve videolara beğeni yükleyerek keşfet sayfasında yer alabilir, daha popüler ve prestijli bir profile sahip olabilirsiniz.

Beğeniler Gerçek ve Bot olmak üzre iki kategoriye ayrılmaktadır.

Türk gerçek beğeni hizmetinde dilerseniz sadece kadın veya sadece erkek kullanıcı seçebilirsiniz. Karışık cinsiyet seçiminde ise %30 indirimli olarak alabilirsiniz.

Bot veya gerçek beğeniler hiçbir koşulda eksilmez ve kaybolmazlar.

Sistemimiz veya sizinle ilgili bir durumdan dolayı ortaya çıkacak aksaklıklarda ücretinizi geri iade ediyor ve sizi bu konu hakkında mail ile bilgilendiriyoruz.

OTOMATİK BEĞENİ HİZMETİ

Otomatik sistemde kendi paketinizi kendiniz oluşturabilir ve arkanıza yaslanabilirsiniz. Planladığınız adetlerde fotoğrafınıza belirttiğiniz miktarda belirttiğiniz hızda beğeniler otomatik olarak yüklenecektir.

Otomatik sistem sadece beğeniler için değildir. Video görüntülenme ve yorum hizmetlerimiz içinde otomatik sistem bulunmaktadır.

Oto beğeninin mantığı şu şekilde işlemektedir; Gelecek 10 fotoğrafınız için 100 oto beğeni siparişi verdiğinizde bundan sonar paylaşacağınız 10 fotoğrafınıza otomatik olarak 100 beğeni gelecektir. Aynı mantık ile yorum ve izlenme siparişide verebilirsiniz.

Daha önce paylaştığınız resimleriniz için de beğeni siparişi verebilirsiniz. Böylece önceki paylaşımlarınız da yüksek beğeni sayılarına ulaşmış olacaktır.

INSTAGRAM YORUM HİZMETİ

Yorum hizmeti gelecek paylaşımlarınız ve mevcut paylaşımlarınız için alınabilir. Yorum hizmeti videolar ve fotoğraflar için kullanılmaktadır. Siz fotoğrafınızı paylaştığınızda otomatik olarak yorumların gelmesini isterseniz otomatik yorum hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yorumlar fotoğrafınıza uygun şekilde yazılmaktadır. Eğer yorum içeriği hakkında özel bir talebiniz varsa bunu bize sipariş öncesi belirtmelisiniz.

Yorum içerikleri aldığınız türe göre değişmektedir. Türk gerçek ve Türk bot yorumlar Türkçe olarak yazılmaktadır. Yabancı bot ve Yabancı gerçek yorumlar ise İngilizce olarak yapılmaktadır.

Intagram Yorum Hizmetimizin fiyatları adetine ve türüne göre değişkenlik göstermektedir.

Türk gerçek yorum gönderme hizmeti de kadın ve erkek seçimi yapılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Aynı zamanda karışık cinsiyetli yorum da satın alabilirsiniz.

GARANTİ SÜRESİ HAKKINDA

Garantili olan tüm ürünlerimiz süresi 6 aydır ve siparişiniz tamamlandıktan sonra garanti süresi başlamaktadır.

İLETİŞİM VE DETAYLI BİLGİ

Detaylı bilgi almak için bize sitemizde bulunan Canlı Yardım kanalından yazabilir, Whatsapp uygulaması üzerinden mesaj gönderebilir ve 0850 333 9 666 / 0544 977 0724 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

7/24 Kesintisiz destek vermekteyiz tüm kanallardan bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Beğeni, takipçi ve yorum siparişleriniz 15-30 dakika içerisinde hesabınıza tanımlanmaktadır. Siparişlerinizi en hızlı şekilde teslim etmeye çalışıyoruz fakat kimi zaman teknik nedenlerden dolayı yüklenme süresi 12 saati bulabilmektedir. Bu durumda isterseniz ödediğiniz ücretin tamamını iade ederek siparişinizi iptal edebiliyoruz.

Instagram’ın belirli aralıklarla yaptığı güncelleme nedeniyle dönem dönem gönderimlerde yavaşlama veya duraklama yaşanmaktadır. Güncelleme zamanlarında özellikle yüksek miktardaki takipçi, beğeni ve izlenme siparişlerinizin yüklenmesi 2 gün sürebilmektedir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda temsilciniz size e-posta ile detaylı bilgilendirme yapmaktadır.

Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek