100
Reblog
19,00 ₺
250
Reblog
%2 İNDİRİMLİ
47,50 ₺
46,25 ₺
500
Reblog
%3 İNDİRİMLİ
95,00 ₺
91,50 ₺
1000
Reblog
%4 İNDİRİMLİ
190,00 ₺
181,00 ₺
2000
Reblog
%5 İNDİRİMLİ
380,00 ₺
360,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 198 Değerlendirme
Yorum Yap

Paylaşım Özellikleri

Tumblr paylaşım satın alma hizmeti, kişisel veya micro hesaplar için kullanılabilen bir hizmettir. Profilinin daha çok kişiye erişmesini isteyen, hesabını daha canlı, kaliteli ve eski göstermek isteyen kişiler bu hizmetten faydalanabilir. Yararlılığı onaylanmış olan bu hizmet sayesinde, hesaplar aynı gün içerisinde binlerce kişiye ulaşacaktır. Paylaşımların kalitesinin yüksek, açıklamalarının ilgi çekici oluşu kişilere daha çok takipçi kazandırmaktadır.

Tumblr paylaşım satın alma hizmeti kapsamında yapılan paylaşımlar, hitap edilmek istenen hedef kitleye göre belirlenmektedir. Paylaşımlar üzerinde yapılan açıklamalara konulan hastaglar, Tumblr’de ses getiren hastaglar olarak ayarlanmışlardır. Paylaşımlar belirli aralıklarla hızlı bir şekilde, hesaba yüklenmektedir. Paylaşımın sayısına göre belirli bir gün veya saat verilir. Önceden hazırlanmış olan paylaşımlarda kullanılan giflerin veya fotoğrafların çözünürlüğü yüksektir. Daha önce kullanılmamış veya kullanılsa da, çok fazla kişi tarafından paylaşılmamış paylaşımlar yapılmaktadır.

tumblr post paylaşım satın al

Tumblr paylaşım satın alma hizmeti yeni çıkmış, fakat çok ses getirmiş olan hizmetler arasında yer almaktadır. Günden güne artan talep bu hizmetin yavaşlamasına neden olabileceğinden, böyle bir fikri olan kişilerin acele etmesi önerilmektedir. Tüm bunların yanı sıra, talebin çok fazla olması bugüne kadar verilen uygun fiyatların değişmesine de neden olabilir. Ucuz yoldan gerçek ve Türk paylaşım satın alabileceğiniz sistemimiz, sizlere aktif, gerçek ve Türk takipçiler de kazandıracaktır.

Tumblr Paylaşım Nasıl Satın Alınır?

TakipciSatinal.org sitemiz üzerinden kolaylıkla Tumblr paylaşım satın almanız mümkündür. Tumblr hesabınızın linkini kopyalamanız ve alacağınız paylaşım sayısını boşluğa yazmanız bu işin tamamlanması için yeterli olacaktır. Çok uygun fiyat sağlayan sistemimiz üzerinden alacağınız paylaşım sayısı arttıkça fiyat düşmektedir. Tüm bunların yanı sıra, belirli sayılarda belirli kampanyalar da sağlanmaktadır.

Sitemiz üzerinden alabileceğiniz en düşük paylaşım sayısı 100, en yüksek paylaşım sayısı 10000 olarak belirlenmiştir. 100 paylaşım satın alındığında 8-30 dakikada yükleme yapılmakta, 10000 paylaşım satın alındığında tamamının yüklenmesi 1-2 günü bulmaktadır. Yani ortalama yüklenme süresi 8 dakika ila 2 gün arasında değişmektedir. Satın alınma işlemi gerçekleşir gerçekleşmez, paylaşımlar yüklenmeye başlamaktadır.

tumblr gerçek post paylaşım satın al

Tumblr Paylaşım Satın Alma Hesabıma Ne Katar?

Tumblr paylaşım satın alma hizmeti, hesapların daha canlı, daha kaliteli, daha eski ve daha kalabalık görünmesini sağlayacaktır. Bu durum hesaplara etkileşim kazandırmakta ve onların daha çok kullanıcıya ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Bu durum takipçi satın alınarak kazanılan takipçilerden daha aktif takipçi kazanılması anlamına gelmektedir. Ayrıca bu hizmet üzerinden gelen takipçilerin tamamı organik olacağından, kişiler daha çok etkileşim de alacaktır. Takipçi satın alma hizmeti, tam olarak bu hususu sağlamayabilir. Fakat bu hizmet, net bir şekilde sağlayacak ve gerçek takipçilere sahip olunmasına yardımcı olacaktır.

Sitemizi kullanarak kolay ve güvenilir bir şekilde paylaşım satın alabilir, hesabınızın kalitesini arttırabilirsiniz.

tumblr yabancı post paylaşım satın al

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tumblr Post Paylaşım satın alarak daha güçlü bir profile sahip olabilirsiniz! Paylaşımlarınız daha fazla kullanıcı tarafından görüntülecek ve bu sayede kazandığınız etkileşim oranında hızlı bir artış yaşanması kaçınılmaz olacaktır. 

Satın alma işlemleriniz sırasında veya sonrasında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 7/24 olarak canlı hizmet veren Müşteri Temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Tumblr Post Paylaşım satın alma işlemleriniz biter bitmez hızlı bir şekilde sizler için çalışmaya başlarız. Bu sayede siparişiniz en kısa süre içerisinde hesabınıza tamamlanacaktır. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Tumblr Post Paylaşım Satın Al
TS
Tumblr post paylaşım satın alarak fotoğraf veya video gönderilerinizin gerçek ve aktif hesaplar ile paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.
2870
2870
Tumblr Post Paylaşım Satın Al
19.00 2024-12-30 Stokta Var https://takipcisatinal.org/tumblr-post-paylasim-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 198 Değerlendirme
Vay bee daha

Vay bee daha önce nasıl fark edememişim, bu kadar kaliteli bir hizmet aldığım için çok mutluyum

5 5 1 2020-01-22 Selim F.
Selim F.
Post paylaşımlar için

Post paylaşımlar için teşekkür ediyorum, gayet faydalı bir uygulama. Bu kadar uygun fiyatlı bize sunduğunuz için teşekkür ederim

5 5 1 2020-01-22 Birkan Cevan
Birkan Cevan
Beğendim çok güzelmişş

Beğendim çok güzelmişş

5 5 1 2020-01-22 Nihat Sulu
Nihat Sulu
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek