100
Paylaşım
25,00 ₺
250
Paylaşım
%10 İNDİRİMLİ
62,50 ₺
56,25 ₺
500
Paylaşım
%20 İNDİRİMLİ
125,00 ₺
100,00 ₺
1000
Paylaşım
%24 İNDİRİMLİ
250,00 ₺
190,00 ₺
2500
Paylaşım
%26 İNDİRİMLİ
625,00 ₺
462,50 ₺
5000
Paylaşım
%28 İNDİRİMLİ
1.250,00 ₺
900,00 ₺
10000
Paylaşım
%30 İNDİRİMLİ
2.500,00 ₺
1.750,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 50 Değerlendirme
Yorum Yap

Paylaşım Özellikleri

Facebook paylaşımları günümüzde oldukça fazla önem verilen bir konu olmaktadır. Facebook hesabınızda paylaştığınız resim ya da video içerikler anında binlerce kişiye ulaşabilmektedir. Ancak bu noktada önemli bir detay bulunmaktadır. Facebook sosyal ağ stratejisi olarak farklı bir yol izlemektedir. O yol ise herhangi bir paylaşım ne kadar etkileşim aldığına göre ana sayfada bulundurulmasıdır. Böylelikle de Facebook paylaşımı işletmeler ve çeşitli sayfalar için önemli hale gelmiştir.

Facebook durum Paylaştırma

Facebook paylaşımı satın al sayfamızda bulunan paketler tamamen sizin isteğinize göre şekillenebilmektedir. Herkese açık olarak sağlanan bu paylaşım hizmeti ile birlikte sayfa ve grup gibi yerlere de ziyaretçi çekebilmektesiniz. Bununla birlikte sağladığımız hizmette gerçek ve Türk hesaplar olduğundan herhangi bir göze batacak pürüz bırakılmamaktadır. Bu hizmetimiz ile birlikte de Facebook EDGE Rank algoritması paylaşımlarınızı otomatik olarak ana sayfada daha üst sıralara çıkaracaktır.

Facebook Paylaşım Hizmeti Faydaları

Facebook paylaşım hizmeti sosyal medyada daha çok kitlelere ulaşmanızı sağlamaktadır. Özellikle eğer ki bir işletme siteniz varsa da web sitenize trafik de çekebilirsiniz. Bu şekilde de hedef kitlelerine ulaşmanız daha kolay olacaktır.

Facebook’ta paylaşım yapmak oldukça önemli bir konudur. Yaptığınız paylaşımların ne kadar fazla kişiye ulaştığını iyi analiz etmeli ve ona göre bir strateji izlemelisiniz. Bu noktada Facebook paylaşım hizmeti sizin çok işinize yarayacaktır. Facebook EDGE Rank algoritmasına uymak ve ana sayfada daha yukarılarda gözükmek için sitemizde bulunan paylaşım paketlerinden faydalanmalısınız. Sayfama ya da siteme ziyaretçi çekmek istiyorum diyen kişiler de bu fırsattan yararlanabilirler. Facebook hesap büyütmesi yapmak için de güzel bir olanak sunmaktayız. Tamamen gerçek Türk hesaplar ile birlikte takipçi arttırmanız da söz konusu olacaktır. Normalden daha fazla etkileşim sağlayarak satış oranlarınızı da arttırabilirsiniz.

Facebook Paylaşım Satın Al

Facebook Paylaşım ve Beğeni Paketleri

Facebook paylaşım hizmeti dışında beğeni hizmeti de oldukça fazla istenmektedir. Hangisi daha iyi diyecek olursanız Facebook paylaşım hizmetinin insanlar arasından daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Buna sebep olarak da Facebook paylaşım hizmetlerimiz daha çok satılmaktadır. Gerçek Türk paylaşımlarına göre ise etkileşim açısından en mantıklısı bu paket olmaktadır. Ancak yine de bütçenize göre uygun bir beğeni paketi satın alabilirsiniz. Bunun için beğeni satın al sayfasına ulaşmanız yeterli olacaktır.

Facebook Paylaşım Hizmeti Bir Sorun Çıkartır mı?

Facebook paylaşım paketi ile paylaşım yaparsanız hiçbir şekilde sayfanıza ya da hesabınıza zarar gelmez. Bu konuda garanti verebilmekteyiz. Uzun süreden beri verdiğimiz hizmet doğrultusunda hesabınızın hiçbir şekilde askıya alınması gibi sorunlarla karşılaşması söz konusu değildir. Sağladığımız hizmet organik Türk kullanıcılar ile verilmektedir. Böylelikle sıradan bir bot atma işlemi gerçekleşmemektedir. Facebook paylaşım satın al sayfamızdan hizmet ile ilgili bütün detaylara ulaşıp satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook Post Paylaşımı Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Facebok profilinizden paylaşmış olduğunuz videolar veya gönderileri daha fazla kişiye ulaştırabilmeniz için satın alabileceğiniz bir hizmettir.

Hayır. Paylaşım hizmeti ile beğeni, takipçi hizmetleri farklıdır. Paylaşım ile birlikte beğeni veya takipçide istiyor iseniz ayrı siparişinide vermeniz gerekmektedir. Paylaşımlar daha fazla etkileşim almanız için yapılmaktadır.

Paylaşımın yapılacağı gönderinin url adresini hizmetimizdeki ilgili yere yapıştırıyorsunuz. Hemen satın al seçeneği ile ödemenizi tamamlayıp siparişinizi verebilirsiniz. Paylaşım hizmeti 1 ile 12 saat arasında tamamlanacak ve bu durumla ilgili size bilgi verilecektir.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Facebook Paylaşım Satın Al - TS
TS
Facebook paylaşım durumlarınızın daha fazla kişiye ulaşması için paylaşım satın al hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
2381
2381
Facebook Paylaşım Satın Al - TS
25.00 2024-12-30 Stokta Var https://takipcisatinal.org/facebook/paylasim-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 50 Değerlendirme
durum paylaşımı alarak

durum paylaşımı alarak daha fazla beğeni alabiliyorum. Hızlı ve kaliteli bir hizmet teşekkürler

5 5 1 2019-12-11 Yeliz R.
Yeliz R.
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek