1
Hashtag
4.950,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 20 Değerlendirme
Yorum Yap

Trend Topic Özellikleri

 • Twitter Trend Topic Nedir?

  Twitter Trend Topic, etiketlerinizin hızlı bir şekilde trend topiclere girmesini sağlayacak bir trend topic hizmetidir.

 • Neden Alınmalı?

  Twitter Trend Topic sayesinde etiketlerinize yadsınamaz bir etkileşim kazandırabilir ve trend topiclere girmesini sağlayabilirsiniz.

 • Azalma Riski Yok

  Bu hizmetimizde düşüş veya azalma riski yoktur. Aksi takdirde siparişinizden itibaren altı ay boyunca düşüşlerin tekrar sağlanacağını garanti ederiz.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • BİLGİLENDİRME

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  TrendTopic hizmetimizden yararlanarak Twitter üzerinde istediğiniz etiketinizi minimum 1 saat boyunca ilk on listenizde tutmanız mümkündür. 

  TrendTopic hizmeti satın alarak sizin için önemli olan ve gündemde kalmasını istediğiniz konuları zahmetsiz bir şekilde ilk on listesinde görmeniz mümkündür. Üstelik 1 saatlik garanti vermekteyiz. 

  Siparişinizi tamamladıktan sonra TrendTopic olmasını istediğiniz etiket en geç 2-3 saat içerisinde gündemde ilk on içerisinde olacaktır. Garanti vermekteyiz!

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Twitter Trend Topic Satın Al
  TS
  Hemen sizde sitemize giriş yaparak twitter trend topic satın alma hizmetini en uygun fiyata sahip olun.
  531
  531
  Twitter Trend Topic Satın Al
  4950.00 2024-12-30 Stokta Var https://takipcisatinal.org/twitter/trend-topic
  5 / 5
  5 1 Toplam: 20 Değerlendirme
  Trend Topic hizmetini

  Trend Topic hizmetini kullandık geçen ay ve çokta etkileşim kazandık teşekkürler.

  5 5 1 2019-04-09 Erva Tandemir
  Erva Tandemir
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek