Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 26 Değerlendirme
Yorum Yap

Türk Bot Özellikleri

 • Youtube Türk Bot Dislike Nedir?

  Youtube Türk Bot Dislike, istediğiniz içerige alabileceğiniz yüksek etkileşimli bir dislike hizmetidir.

 • Neden Alınmalı?

  Youtube Türk Bot Dislike sayesinde rakiplerinizin içeriklerine negatif bir etkileşim oranı sağlayabilirsiniz.

 • Azalma Riski Yok

  Bu hizmetimizde düşüş veya azalma riski yoktur. Aksi takdirde siparişinizden itibaren altı ay boyunca düşüşlerin tekrar sağlanacağını garanti ederiz.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • BİLGİLENDİRME

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Youtube Türk Bot Dislike hizmetimiz ile Youtube için oluşuturulmuş gerçek görünümlü sanal kullanıcılar tarafından beğenmediğiniz ve öne çıkmasını istemediğiniz videolara sağlanacak olan Dislike hizmetidir.

  Sitemizden satın alacağınız paketlerin tümü garantili ve güvenilir paketlerdir. Sizlere ve sosyal medya hesaplarınıza asla zarar vermez. Güvenlik bizim için ilk önceliğimizdir. 

  Sitemiz üzerinden istediğiniz video için en az 100 adet olmak kaydıyla 100.000 adede kadar Dislike satın almanız mümkündür. Satın aldığınız Dislike sayılarına göre siparişinizin teslim süresi değişecektir.

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Youtube Türk Bot Dislike Satın Al
  TS
  Youtube türk bot dislike satın alarak belirtilen videoların etkileşimini azaltabilirsiniz. Uygun fiyata videolara dislike atmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
  583
  583
  Youtube Türk Bot Dislike Satın Al
  6.80 2024-12-30 Stokta Var https://takipcisatinal.org/youtube/dislike/turk-bot
  5 / 5
  5 1 Toplam: 26 Değerlendirme
  Dislike kimin attığının

  Dislike kimin attığının bencede önemi yok önemi sayı o yüzden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

  5 5 1 2019-04-09 Emre Tügür
  Emre Tügür
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek