Facebook Video İndir & HD Kalite2020-02-20T16:27:57+03:00
Video

Facebook sitesi üzerinden video indirme işlemini gerçekleştirmek için herhangi bir program kullanılması gerekmez. Bilgisayar ya da Android işletim sistemi olan mobil cihazlar üzerinden video indirmek, bu site ile oldukça kolay hale gelir hem de ücretsizdir. Bu şekilde herhangi bir tehlike almadan ya da ücret ödemeden Facebook üzerinde yüklü olan videolar sitemizden gönül rahatlığı ile indirilebilir.

Facebook hesabı olmayanların ya da Facebook hesabına giriş yapmak istemeyenlerin video indirme işlemi yapacakları hesabın da gizli olmaması gerekir. Bu önemli detayı atlayan kullanıcılar, videoları görüntüleyemedikleri için indiremez de. Facebook hesabı olmayanlar hesabı gizli olmayan kullanıcıların hesaplarındaki videoları sitemiz aracılığı ile kolaylıkla giriş yapmadan indirebilir. Sitemiz ile vdeoları nasıl indirebilir ve indirme işlemini nasıl tamamlarız peki? Bu yazıda ‘Facebook üzerinde kayıtlı olan videoları indirebilir miyim?’ diyenler için sitemiz ile ilgili ufak bir bilgilendirme yapacağız.

Facebook Video İndir

Facebook Videoları Nasıl İndirilir?

Facebook’tan video indirmek için yapmanız gereken, Facebook üzerindeki kayıtlı olan videonun linkini kopyalamak. Sonrasında sitemize girerek ‘Facebook’ ve daha sonrasında da ‘video indirme’ seçeneklerine tıklamak. Bu sekmeler yardımı ile kopyalanan linkin yapıştırılabileceği bir alana yönlendirme gerçekleşir ve videonun kopyalanmış linkini buraya yapıştırarak ‘indir’ tuşuna basabilirsiniz. Daha sonrasında indirilen video, ‘karşıdan yüklemeler’ klasöründe bulunabilir.

Bu işlemi yalnızca bilgisayarda değil Android cihazlarda da gerçekleştirmek mümkündür. Aynı şekilde belirtilen sekmeler yardımı ile siteye kopyalanan Facebook videosu linki yapıştırılır ve kolaylıkla indirme işlemi başlatılır.

Facebook Videolarını Mobil Cihaza Nasıl Kayıt Edebilirim?

Öncelikle indirilmek istenen mobil cihazın Android işletim sistemine sahip olması gerekir. Android işletim sistemine sahip olmayan mobil cihazlara sitemiz üzerinden video genellikle indirilememektedir.

Mobil cihaz üzerinden Facebook videosu indirme işlemi tamamlamak için öncelikle bilgisayarda olduğu gibi Facebook videosunun linki kopyalanmalı ve daha sonrasında bilgisayar için belirtilen adımlar kullanılarak video linki siteye yapıştırılıp ‘indir’ tuşuna basılmalı. Video cihazınıza video downloader aracılığı ile yüklenecektir. İndirmek istediğiniz videoyu cihazınıza kaydetme bu kadar kolay ve zahmetsizdir. Mobil cihazlarda video indirmek genellikle sorun olsa da sitemiz ile Facebook videolarını dahi indirmek kısa bir yol ile gerçekleşir.

Facebook HD Video İndir

Giriş Yapmadan Facebook Video İndirme Nasıl Yapılır?

Giriş yapmadan videoları HD kalite ile mobil cihaza ya da bilgisayara da kaydetmek mümkündür. Bunun için istediğiniz video seçilir ancak videonun gizli bir hesaba ait olmaması gerekir. Gizli hesaba ait olan videolar Facebook üzerinden giriş sağlamadan ve videoyu paylaşan kişi ile arkadaş olmadan görüntülenemez. Yalnızca hesabı gizli olmayan kişilerin paylaştığı videoları indirebilirsiniz. Kaydetmek istediğiniz video nereye kaydedilir diye merak ediyorsanız ‘indirilenler’ ya da ‘karşıdan yüklemeler’ klasörü işinize yarayacaktır. Video indirme işlemi bu şekilde kolaylıkla sitemiz üzerinden gerçekleştirilebilir.

Facebook Ücretsiz Video İndir

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

takipcisatınal.org olarak sizlere sunmakta olduğumuz Facebook Video İndir aracımızı tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Sizlerden hiçbir şekilde ücret talep edilmez. 

takipcisatinal.org olarak sizlere sunmakta olduğumuz sosyal medya hizmetlerimiz memnuniyetiniz ve güvenliğiniz ön planda tutularak tasarlanmıştır. Bu sayede araçlarımız %100 güvenilir durumdadır. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Sitemiz üzerinden sunmakta olduğumuz sosyal medya hizmetlerimiz ve ücretsiz araçlarımız için sizlerden hiçbir şekilde şifre talep edilmez. %100 güvenilir bir şekilde gönül rahatlığı ile araçlarımızdan yararlanabilirsiniz. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam: 55 Değerlendirme
Mithat
Mithat

Ücretsiz olması gerçekten harikaymış süpersiniz!

Mithat
Nimet G.
Nimet G.

Facewbook videolarımı sorunsuz bir şekilde indirebiliyorum. Teşekkürler.

Nimet G.
Remzi A.
Remzi A.

Facebook video indirmek için giriş yapmama gerek kalmadı hd kalitede indirdim teşekkürler.