Instagram Takipçi Analiz ve İstatistik Bakma2020-02-20T16:27:57+03:00
Fotoğraf

Son zamanlarda Instagram takipçilerinize baktınız mı? Belki de beğenilerinizi takip ediyor veya aylık takipçilerinizin büyümesi hakkında bir fikriniz var ancak nasıl arttıracağınızı bilmiyor musunuz? Instagram Takipçi analizini gerçekten araştırdınız ve bu verilerden elinize geçmiş olabilir. Eğer hiçbir bilginiz yok ise, bunu yapmanın tam zamanıdır. Instagram analizlerine bakmak, platformun genel pazarlama stratejinizin bir parçası olarak nasıl çalıştığını anlamanıza yardımcı olacak ve aynı zamanda bu güçlü, yüksek nüfuslu sosyal platformla işinizi geliştirmenize ve büyütmenize olanak sağlayacaktır.

Dünya çapında 25 milyon + Instagram iş profili ve günlük olarak bunlardan en az birini ziyaret eden 200 milyon Instagrammer ile işletmelerin bu reklam platformunda değer buldukları açıktır. Ancak, profilinizi kimin görüntülediğini veya reklamlarınızı gördüğünü, yayınlarınızın ve öykülerinizin nasıl performans gösterdiğini ve hesabınızın gerçekte ne kadar değerli olduğunu bilmiyorsanız, o zaman platformda bir şeyler yayınlamak zaman kaybı olabilir.

O yüzden zaman kaybetmeden Instagram Takipçi Analizi yaparak Instagram’ı doğru şekilde kullanabilirsiniz.

Instagram Takipçi Analizi Yapmak

Instagram kullanımı, son yıllarda oldukça artmış ve dünya genelinde popüler hale gelmiştir. Instagram’da  ister kendi sayfanızın isterseniz herhangi bir kullanıcının veya markanın sayfasının istatistiklerini merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. https://takipcisatinal.org sizleri düşünerek Instagram Takipçi Analizi Aracı geliştirdi ve kullanımınıza sundu. Bu sayfa sayesinde sayfanızın istatistik verilerine ulaşabilir, Instagram’da ne durumda olduğunuzu ve nasıl bir strateji geliştirerek takipçilerinizi arttırabileceğinize yardımcı olacaktır.

https://takipcisatinal.org sitesinin Takipi Analizi Aracı ücretsizdir ve sınırsız olarak kullanabilmektesiniz. Bu hizmet ile kendi hesabınızdaki gelişmelerin yanı sıra farklı Instagram kullanıcıların istatistik verilerine ulaşmanız sağlanmaktadır. Bu da size bir kıyaslama şansı tanır.

Instagram Takipçi Analizi Aracı Nasıl Kullanılır?

Şimdi yapmanız gereken tek şey, https://takipcisatinal.org sitesine girerek Instagram takipçi analizi aracımızı kullanmaktır. Takipçi analizi aracını nasıl kullanacağınız hakkındaki adımlar ise şöyle;

  • Instagram kullanıcı adınızı sayfamızdaki ilgili bölüme yazmalı ve robot olmadığınızı güvenlik açısından doğrulamalısınız.  
  • İkinci basit adım ise direkt sorgula butonuna basarak sorgulama yaptığınız Instagram hesabının takipçi istatistik verilerinin açılmasını beklemelisiniz.

Instagram Takipçi Analizi Aracı Güvenilir mi?

Bazı siteler, size Instagram Takipçi analizi için bilgisayarınıza veya cep telefonunuza bir program indirmenizi tavsiye etse de biz bu konuda aracımıza direkt ulaşım şansı vererek güvenliğimizi daha çok düşünüyoruz. Program indirerek Instagram Takipçi Analizi yapmak zararlı yazılımlara maruz kalmanıza neden olabilir.  Bazı siteler de hesap şifrelerinizi isteyerek bu işlemi sizin yerinize yaptıklarını ifade etmektedirler. Ya da varlıklarını sürdürdükleri site üzerinden sizin Instagram kullanıcı Id ve şifrelerinizi girmenizi isteyebilirler. Bu durumlarda güvenliğinden emin olmadığınız hiçbir sitede bu işlemleri gerçekleştirmemelisiniz.  https://takipcisatinal.org  olarak  en az sizin kadar hesaplarınızın güvenliğini düşünüyoruz. Bu yüzden Instagram Takipçi Analizi Aracımızı sadece kullanıcı adınızla kullanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu aracımız sayesinde Instagram hesabınıza ait istatistiklere ulaşarak, kafanızda ki soru işaretlerinden kurtulursunuz. İndirme işlemi veya şifre gerektirmeden yapacağınız analiz sayesinde herhangi bir güvenlik riski yaşamazsınız.

Instagram takipçi analizi aracımızı çalıştırmak için hesabınızın gizli olmasında herhangi bir sakınca yoktur. Gizli olsa da gönül rahatlığı ile tam bir analiz yapılabilir. 

Bu hizmetimizden faydalanmak için herhangi bir program indirmeniz gerekmez. Ayrıca sizlerden hesap şifrenizde istenmeyecektir. Bu sayede tamamen güvenli bir şekilde analizlerinizi yapabilirsiniz. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam:93 Değerlendirme
Gözde Eril
Gözde Eril

Instagram hesabım hakkında kafamda oluşan tüm sorulara yanıt buldum. Rakiplerimi tek tek profillerine girmeden analiz edebiliyorum. Bu harika bir olay.

Gözde Eril
Hikmet Akkıl
Hikmet Akkıl

Program indirmeden kullanabilmek çok avantajlı teşekkürler.

Hikmet Akkıl
Yücel Ekiz
Yücel Ekiz

Çok basit ve çok kullanışlı. Analiz için birebir.

Yücel Ekiz
Blog Yazılarımız
Instagram Şikayet Bildirimi
29/07/2019
Instagram Şikayet Bildirimi

Instagram şikayet bildirimi nasıl  yapılır? Instagram’da kişi nasıl şikayet edilir? Gibi popüler sorular mevcut. Açıkcası bu şikayet olayları Instagram’ı yoğun mesaiye sokuyordur belki. Sürekli olarak şikayet etmek isteyen insanlar var. Instagram’ın çok kapsamlı bir şikayet bildirimi sayfası mevcut. Instagram şikayet bildirimi sayfaları nasıl kullanılır ve adresleri nelerdir şimdi bakalım. Instagram üzerinden yaşadığınız sıkıntılar hakkında detaylı […]

 
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü
29/07/2019
Instagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu Çözümü

Instagram akış yenilemedi hatasına rakip bir hatadır bu bir ağ hatası oluştu problemi. İnstagram problemler ile gündeme gelen bir uygulama olmamasına rağmen bazen bitmek bileyen hataları var ne yazık ki. Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu şeklinde kullanıcılara görünen bu hatanın sebeplerini ve çözümlerini birlikte görelim. Bu Hata Temelde Neyi Söylüyor Bize? İnternet bağlantısı hatasıdır bu. […]

 
Instagram Beğeni Satın Al Nedir?
25/07/2019
Instagram Beğeni Satın Al Nedir?

Instagram kullanan herkes Instagram’da takipçi satın alma ve beğeni satın alma gibi terimleri duymuştur. İlk defa araştırmaya karar verdiyseniz,sizin için İnstagram’da beğeni satın al nedir sorusuna net ve açıklayıcı bir cevap verelim. Instagram’da arkadaş çevreniz dar ise beğenileriniz az olacaktır. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın kolay değildir beğeni sayısını arttırmak. İşte bunun için beğeni satın alabilir […]